Головна Екологія Отруєння курятиною у Львівській області зросло до 28 чоловік. Одна особа госпіталізована...

Отруєння курятиною у Львівській області зросло до 28 чоловік. Одна особа госпіталізована у Нововолинську!

98
0

Кількість осіб, госпіталізованих у львівську лікарню з отруєнням внаслідок споживання курятини “гриль” з місцевого супермаркету, збільшилася до 28 осіб (з них – 4 дітей). Усім госпіталізованим встановлено попередній діагноз “харчова токсикоінфекція”, повідомляє прес-служба Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Нагадаємо, із 25 по 30 жовтня 2013 р. у Львівській області було зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції!

Усіх захворілих зі скаргами на підвищення температури тіла до 38-39,5 градусів, нудоту, блювоту, багаторазовий пронос, загальну слабкість було госпіталізовано до Львівської обласної інфекційної лікарні (21 особа), до Центральної міської інфекційної лікарні м. Самбір Львівської області (4 особи), та по одній особі в інфекційних відділеннях Центральної міської лікарні м. Нововолинськ Волинської області, Славутської Центральної районної лікарні та ДЗ “СМСЧ-4” м. Нітишин Хмельницької області. Усім госпіталізованим встановлено попередній діагноз: “Харчова токсикінфекція”.

За попередніми результатами розслідування спалаху, проведеного головним управлінням Держсанепідслужби у Львівській області, встановлено, що всі постраждалі споживали кури гриль, які придбали 23-25 жовтня 2013 р. в супермаркеті “Арсен”, що розташований за адресою м. Львів, вул. Чорновола, 93.

Головним управлінням Держсанепідслужби у Львівській області проведено комплексне санітарно-епідеміологічне обстеження супермаркету, за результатами якого відібрано для лабораторних досліджень зразки харчових продуктів, з об’єктів довкілля взято гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору. Проведено бактеріологічні обстеження контактних осіб. За результатами бактеріологічних досліджень у одного хворого виділена Salmonella enteritidis. Лабораторні дослідження тривають.

Жовківським районним управлінням головного управління Держсанепідслужби України у Львівській області спільно з управлінням ветеринарної медицини у Жовківському районі проведено позапланову перевірку забійного цеху ФГ “Варіо курчата” з проведенням лабораторних досліджень.

З метою відповідного реагування, матеріали про спалах було надіслано до прокуратури Львівської області та управління Служби безпеки України у Львівській області.

Профілактичні та протиепідемічні заходи тривають.

Джерело «РБК Україна»Реклама у Нововолинську