Головна Область Приблизно тисяча прихильників «Волині» прийшли на акцію вимагати від влади не втручатися...

Приблизно тисяча прихильників «Волині» прийшли на акцію вимагати від влади не втручатися у футбольні справи

106
0

Сьогодні на Київському майдані у Луцьку відбулася громадська акція «Збережемо ФК «Волинь» для громади». До стін будівлі Волинської обласної державної адміністрації прийшло близько тисячі вболівальників. Місце зустрічі небайдужих до футболу лучан обране невипадково. Саме до керманича обласної адміністрації Бориса Клімчука апелювали учасники акції.

У критичний для клубу момент «Волинь» попросила підтримки своїх вболівальників. Вже не перший раз йдеться про дії обласної влади та керівників Федерації футболу Волині, які намагаються перешкодити роботі клубу. Особисто голова Волинської ОДА Борис Клімчук та голова ФФВ Василь Столяр роблять усе можливе, щоб сфальшувати вибори голови Федерації і зняти команду зі змагань у Прем’єр-лізі. Це відбувається через невизнання ФК «Волинь» колективним членом обласної Федерації, що унеможливлює подальшу участь команди у чемпіонаті України. Крім того, у клубі небезпідставно побоюються того, що вибори нового голови ФФВ пройдуть непрозоро і недемократично.

«Волинь» може повторити гірку долю «Кривбасу» та «Арсеналу» – саме це найбільше обурює сьогодні вболівальників «Волині». Тому приблизно тисяча прихильників «Волині» прийшли на акцію вимагати від влади не втручатися у футбольні справи.

Учасники мітингу ухвалили петицію до голови Волинської ОДА Бориса Клімчука. У ній вболівальники «Волині» вимагали від керівника області таке:

«Шановний Борис Петрович! Вимагаємо не добивати волинський футбол, який і так на сьогоднішній день перебуває у не найкращому стані. Жалюгідне фінансування, мізерна матеріально-технічна база як Федерації футболу Волині, так і в районах та містах області говорить про вкрай недолуге та непрофесійне керівництво футбольною організацією Столяром Василем Андрійовичем. Нам відомо, що Ви активно перешкоджаєте тим позитивним змінам, які пропонує кандидат на посаду голови Федерації футболу Волині народний депутат України Савчук Юрій Петрович та його команда. Ці люди готові не імітувати роботу федерації футболу, а насправді профінансувати і відродити волинський футбол.

Борисе Петровичу, якщо ви запевняєте, що не маєте та не хочете мати ніякого стосунку до волинського футболу, то, будь ласка, будьте послідовні та не заважайте іншим. Далі ми без Вас! З повагою футбольна громадськість Волині».

Шкода, що голові Волинської обласної адміністрації не вистачило сміливості вийти до вболівальників. Представник клубу передав резолюцію учасників акції у приймальню голови Волинської ОДА. Клуб та вболівальники чекатимуть реакції. Але до 14 листопада – дня проведення звітно-виборчої конференції часу залишилося небагато…

Джерело офіційний сайт футбольного клубу «Волинь».Реклама у Нововолинську