Головна Новини Нововолинська Спільна думка трьох депутатів

Спільна думка трьох депутатів

78
0

Давно відомо, що Нововолинськ має проблему по утриманню меж із сільськими радами Іваничівського району, яку неодноразово намагався вирішити. Були суди, були перемоги.  Але і досі це болюче питання залишається невирішеним. Голова грядівської сільської ради Бородчук М.В. обіцяв компенсувати ту землю, яку роздав під індивідуальне господарство, де заплановане будівництво 6-го мікрорайону. Мабуть, не безкоштовно. На його картах навіть школа №6 числиться за сільською радою. Та навіть ряд збудованих багатоповерхівок!

Суть питання і конфлікту ось у чому – обласне управління доріг виробляє проект на право користування під дороги обласного і державного значення, де за погодженням Іваничівської районної адміністрації частина дороги Ковель-Жовква, яка проходить через Нововолинськ від в’їзного знака зі сторони Володимира-Волинського до заводу «Оснастка» і від в’їзного знака зі сторони Львова до залізничного переїзду, що в районі вулиці  Сокальської, числиться за Іваничівським районом.

27 листопада 2013 року відбулося засідання державної комісії з питань земельних відносин і комунального господарства, яка розглядала це питання.  Депутати  Єлева Ю.В., Трофимович І.М. та Суднік Е.А.  запропонували погодитися і віддати Іваничам ці частини доріг. А саме це дасть вагомі аргументи Іваничам  і сільрадам виграти суди.  Крім того, територія бувшого нововолинського заводу залізобетонних виробів також відійде до Іваничівського району, а дорожня  ділянка по вулиці Луцькій і ряд інших об’єктів можуть назавжди зникнути з карти Нововолинська і перейти до Іваничівського району.

Отака «спільна думка» – віддати землю!  Але для кого вона спільна? Мабуть, тільки для трьох вищезгаданих депутатів.

Та це й зрозуміло! Депутату Єлеві не так давно була виділена земля  під вирощування садів в Іваничівському районі, за що району треба віддячити.

Депутату Трофимовичу ( через третіх осіб) обіцяно озеро біля його об’єктів у районі третьої шахти.

Ну а депутат Суднік будує будиночок на території, що належить Іваничівському району.

За все в цьому житті треба платити. От вони і платять! Тільки чому за рахунок міської громади, яку повинні захищати, яка їх обрала???  Уже стає очевидною спільна думка «Спільної думки».

Нововолинці,  дамо оцінку таким діям!

Ярослав Рябчук

 

 Реклама у Нововолинську