Головна Новини Нововолинська За підтримку президента обіцяють 400 гривень, репортаж Олександра Топорівського

За підтримку президента обіцяють 400 гривень, репортаж Олександра Топорівського

98
0
Сьогодні вранці, 3 грудня, на мітингу Партії регіонів у Маріїнському парку оголосили про початок всеукраїнської акції на підтримку Віктора Януковича. “Ми прийшли сюди, аби підтримати позицію нашого президента!” — повідомив Олександру Топорівському один із організаторів акції — Олег Калашніков.

Хоча Калашніков каже, що люди прийшли добровільно підтримати президента, деякі учасники мітингу не на камеру зізнаються, що їм пообіцяли оплату. Також очевидно, що мітингувальники не освідомлюють навіщо там стоять. Організатори цієї акції мали на меті зайняти частину площі перед Верховною Радою для того, аби туди не попали прихильники опозиції і «перекричати» їх. Зауважу, що окремі «активісти» почали збиратись біля ВРУ ще о 4:00 ночі, згодом почали споруджувати сцену.

Мітинг проходить між Маріїнським палацом і Верховною Радою. При цьому площа оточена щільним кільцем правоохоронців. Навколо площі також виставлені автобуси міліції. Кількість мітингуючих близько тисячі чоловік.

Олександр Топорівський з новинами із Києва, спеціально для «НВІП»

 

upd. Alex_ini 04.12.2013 17:45

Учасників мітингу на підтримку президента В. Януковича побільшало. Сьогодні їх було близько 3000 чоловік. Вдалось поспілкуватись з ними не на камеру.  Реклама у Нововолинську