Головна Новини Нововолинська Звернення

Звернення

142
0

Ми народ України що повстав від тотального гніту, діємо виключно в інтересах України мирним зібранням, оскільки не маємо інших законних важелів щодо соціальних гарантій та перспектив належної економіки нашої країни від всіляких різновидів корумпованих схем.

 

         З тих причин в надії на покращення свого національно-соціального стану, переважно свідомий люд України обрав курс в Євросоюз.   

 

        Оскільки в державі панують безкарні економічні крадіжки будь якого майна, в тому числі майна у вигляді прав та обов’язків яке знищується ваганням президента щодо його передвиборчих обіцянок Євроінтеграції й добре розвиненого в країні вибіркового правосуддя, розгулу корупції та економічної злочинності що приводить до економічного колапсу, з тих причин на підставі ст. 5 Конституції України народ повстав й створив барикади на Хрещатику які спрямовані на здолання соціальних негараздів державного значення де згідно волевиявлення народу барикади є засобом захисту від штовхання «правоохоронцями» мирних громадян України на що нас вимушує так робити уряд та діючий президент. Тому при здійсненні влади безпосередньо народом ці тимчасові споруди приносять користь народу масштабом цінностей не співрозмірних цінностям стометрового дорожнього покриття.     

 

         Враховуючи соціальний конфлікт безпосереднього суб’єкта владних повноважень України (народу) з виконавцем його волі як суб’єкта владних повноважень (президента), безпосередній суб’єкт владних повноважень вимагає у виконавця припинити, – крутійства та обман в органах місцевого самоврядування й органах державної влади щодо так званих «мінувань» метро чи інших облудних негативів,  службових підроблень позивачів у судах щодо підміни важливих цінностей державного масштабу на несуттєві та другорядні (виселення народу з приміщень чи звільнення від народу проїздів), залякувань народу демонстрацією сили за кошт народу й вибіркового міркування в юриспруденції плутаючи народ з окремими громадянами, виконання злочинних наказів на будь яке штовхання правоохоронцями народу України, знищення майна народу у вигляді наметів чи барикад, знищення офісу «Батьківщина» та студій ЗМІ. А відтак  необхідно притягнути винних до юридичної відповідальності за неправдиві повідомлення щодо мінувань метро, за службові підроблення у судах всупереч волі безпосереднього суб’єкта владних повноважень України на підміну цінностей щодо виселення з приміщень і вулиць народу, за побиття чи штовхання «правоохоронцями» народу (хуліганство), щодо побиття 52 журналіста кожним окремим кримінальним провадженням (напад хуліганів на журналіста законодавчо прирівнюється до нападу на правоохоронця при виконанні), покарати замовників та виконавців як хуліганів щодо нищення ЗМІ й офісу партії «Батьківщина», покарати винних прокурорів на змушення безпідставно затриманих побитих міліцією вибіркових людей з народу за м’яке покарання невинних визнавати неіснуючу кримінальну провину …  

 

        Окрім того, так як в перемовинах колишніх президентів України щодо високопосадовця  США, Віктор Федорович Янукович можливо спотворено розуміє фразу «Недопущення владою встановлення барикад біля Білого Дому в США».

 

Під недопущенням встановлення барикад у свідомості українця розуміється дія органу влади в інтересах народу, а саме :

 

–   Забезпечити державну освіту на національній основі та культурних традиціях суверенної держави.

 

–   Припинити принизливу практику,- «посадовцям  все, а народу закон».

 

–   Припинити вибіркове правосуддя на замовлення органів влади чи кримінальних правопорушників (набуло масовості).

 

–   Припинити практику переслідувань потерпілих від бездіяльності чи незаконної діяльності правоохоронних органів (набуло масовості).

 

–   Припинити «показуху» Сергія Арбузова щодо «Антирейдерської комісії» із за якої цей чиновник  став невиправданою надією для народу.

 

–  Створити дієвий комітет і припинити практику економічних та соціальних шахрайств, де переважно вилученням незначної деталі чи нікчемним правочином  відбираються судами цілісні майнові комплекси, знищується виробництво з метою звільнення ринків України, що  набрало  загрозливого для держави Україна стану (набуло масовості).

 

–   Повернути потерпілим майно підприємців та їх підприємства яке в них, починаючи з 2001 року (з часів Медведчука по даний час), відібрано переважно шахрайством як різновидом корупційних схем (набуло масовості).

 

–  Забезпечити діяльність здорової конкуренції, а не знищення на замовлення корупційними зв’язками  підприємств та підприємців (набуло масовості).

 

–  Обмежити чисельні перевірки підприємств чи підприємців на «кляузи» так званих «громадян» по замовленню зацікавлених третіх осіб(набуло масовості).

 

–  Зменшити податки з виробництва чи послуг або припинити дрібну корупцію, так як окрім законних податків кожний сумлінний підприємець ще змушений оплачувати й державним корумпованим ділкам.

 

–  Карати посадовців за «відкати» по закупівлях з бюджету (набуло масовості).

 

–  Взяти під контроль бюджетні кошти щодо дотацій, ремонтів та будівництв. ( від 30 до 90 % крадіжок коштів з бюджетів, набуло масовості).

 

–  Реорганізувати прокуратуру й встановити контроль та персональну відповідальність щодо посадової діяльності прокурорів всіх рівнів (прокурорів ніхто не контролює тому в країні панує безчинство). 

 

–  Ввести контроль щодо неправосудних рішень суддів всіх рівнів з обов’язковим висновком суду на відсутність кримінальних правопорушень позивачів чи корупційних складових.  

 

–  В зв’язку з тим що судді і прокурори розвалили нам державу, прозвітувати перед народом, – скільки суддів притягнуто до кримінальної відповідальності за неправосудні рішення на шкоду власникам й скільки прокурорів понесли покарання за спотворені обвинувачення в судах.

 

Цей перелік не є вичерпний…

 

 

   13.11.2013                                  м.   Київ    «Майдан Незалежності»    (позапартійний)      Реклама у Нововолинську