Головна Соціум Екскурсія #Євромайданом. Фоторепортаж

Екскурсія #Євромайданом. Фоторепортаж

92
0
Вдалось побувати у столиці нашої Країни і побачити на власні очі Державу про яку, мабуть, має мріяти кожен громадянин. 
Щаслива, весела, де немає корупції, де відсутній хабар, де погляд та думка запалює в тобі віру у зміни, …зміни позитивні, які ми чекаємо з 1991 року.
Територія її поки невелика, а називається вона — #Євромайдан.

У середу, з Пожежної площі міста Нововолинська, оргкомітет відправив чотири буси. За кермом нашого був депутат Нововолинськї міської ради — Бадзюнь Богдан Миколайович. Доїхали спокійно, міліція не турбувала, хоча на кордоні Рівненської та Житомирської областей стали свідками як на посту ДАЇ було «завернуто» автобус з номерним знаком «ВК2734ВВ».  

Наближаючись до Майдану Незалежності міста Києва впираємось в кордони Справжньої України.
Не лякайтесь, це:

 

Добровольці з народу пильно охороняють входи та виходи, «тітушка» і «п’яне бидло» не пройде!

 

На одному з таких блокпостів ми зустріли своїх земляків, які охороняли Майдан на розі вулиць Хрещатик і Прорізна.

 

Інфраструктура #Євромайдану побудована навколо великої сцени, яка знаходиться в центрі і служить трибуною для політиків, артистів, письменників, вчителів та інших активних громадян яким є що сказати Українцям.

Кожну годину лунає Гімн України. Весь Майдан співає разом з Русланою — враження незабутні! Одразу після Гімну хвилина молитви.

Одна із прикрас #Євромайдану — це головна Ялинка Країни 2014 року. Вона унікальна, такої «Ёлкі» не мала жодна Держава!

Наметове містечко зростає… Палатки розміщені по всій території. 

Біля кожної з них є пункти обігріву, зроблені вони із бочок у які закидаються дрова.


 

На Майдані годують. За час нашого перебування ми скоштували революційні: канапки з ковбасою та сиром; справжній український борщ зварений в казані; суп; картоплю із салом; кашу; пироги; печиво; цукерки. Волонтери розносять їжу по всій площі. Також є стаціонарні «їдальні революції».
Чай або каву пили майже кожну годину 🙂

 

На Майдані можна тепло одягнутись. З одягу є все! Видають безкоштовно, перевірено! Хто змучився може відпочити.

 

З туалетами проблем немає.

 

Ми ночували у Киян. Молода сім’я, Руслан та Надія, знайшли нас через оголошення яке Олександр Топорівський розмістив у соц. мережі фейсбук, група Kyiv Host https://www.facebook.com/groups/587023061353491

Також є аналогічна група Вконтакті (http://vk.com/kyivhost). До Майдану 20 хвилин пішки, або одна станція метро. Грошей з нас не взяли, смачно нагодували. Кияни молодці, велике вам дякуємо!

 

Поїздку у Київ нам організував оргкомітет #Євромайдану у Нововолинську. Телефон: (067) 467 25 60, Недищук Євгеній Микитович. Звоніть, запитуйте, записуйтесь…

Інформацію з #Євромайдану можна отримати в інформаційному центрі який знаходиться на першому поверсі Будинку Профспілок міста Києва, телефон: (066) 569 54 13. По питанням транспорту (поїздки на Майдан та назад) дізнавайтесь за телефонами: (068) 949 92 13, (093) 617 17 58.

 

Нововолинці, відвідайте Справжню Україну! Віза до неї безкоштовна, і паспорт звичайний — тверезість!

Журналісти Нововолинського інформаційного порталу «НВІП»

Добавлено від root

Після кількох годин перебування на Майдані я відчув, що у мене почало боліти горло. Я підійшов до найближчого медичного пункту, яких на Майдані декілька, лікар на місці оглянув моє горло, посвітивши туди ліхтариком та дав мені 2 таблетки – одну сказав випити відразу, а другу через годину, що я і зробив. Вся процедура огляду зайняла максимум 1 хвилину. Після цього я пішов у пункт з одягом (дерев’яні домики у центрі Майдану) де мені безкоштовно виділили шарф, дали навіть 4 на вибір, яким я зрадістю обмотався. І ой диво! На слідуючий день я прокинувся повністю здоровим. Горло зовсім не боліло!

Фото segodnya.ua

А тепер уявіть собі, якби ви з такою самою проблемою звернулися у нашу лікарню. Вам спочатку треба було б їхати у лікарню та стояти годину за номерком, потім знову їхати у лікарню та стояти ще одну годину біля дверей лікаря. Потім здавати аналізи, купувати купу ліків, потім знову йти у лікарню.. і так далі. І не факт, що лікар правильно встановить діагноз і це допоможе.

Також на Майдані діє справжній храм. Встановили його грекокатолики, але служби там можна проводити всім священникам та заходити всім людям.Реклама у Нововолинську