Головна Новини Нововолинська Якась думка

Якась думка

82
0

Під враженням резонансної події, що сталася біля депутатського клубу, зараз, напевно, все місто. Маю на увазі, прості люди, а от міська влада й інші органи ніби води в рот понабирали. Ніякої реакції!  Ніяких подань! Прокуратура мовчить. Що це за правосуддя?  Чому мовчить мер  щодо режиму роботи  того «злачного» закладу?

Взагалі, якась така дивна ситуація: одні спільнодумці – Бадзюні, Недищук і інші – везуть людей на Майдан, інші – Бутинець, наприклад, їдуть собі відпочивати, ігноруючи депутатство і роботу, ведуть себе так, ніби нічого не відбувається. Чи це стосується тільки членів донедавна правлячої ПР?

Але ж об’єднання «Спільна думка» існує, якраз рік виповнюється у грудні. Правда, більше виглядає, що це не річниця, а скоріше – роковини, бо дуже вже розходиться слово з ділом.  Правда, свої справи вони «порішали». Р. Влодарчик відбувся переляком  після звинувачення його у фінансових махінаціях, Бутинець В., як бачите, безконтрольно керує своїми приватними закладами, а от комунальним господарством не займається, а все перекинув на свого головного інженера. Трофимович регулярно не доплачує в  міський бюджет гроші, разом із своїм прибічником Сіранчуком О. Бадзюнь В. посилає людей по судах, як справжній народний обранець. Буторін отримав посаду заступника директора на шахті. Що тут скажеш? Великий  «шахтар»!

Список «добрих діл» можна продовжувати до безкінечності.

І ще два слова. Недавно милувався автопарком, що дружно вишикувався перед міською радою.

Куди  там  кабміну і ВР до наших депутатів!  Особливо – від депутатів СП: тут вам і джипи, і мерседеси, і тойоти, і лексуси, і ауді! І за які кошти придбані? Часом не за рахунок недоплат  у міський бюджет? А кому не доплатили – нам!

Якщо такі машини, то можна тільки уявити, де ті хлопці відпочивають!  Ось такі наші благодійники – все для народу. Шкода тільки, що на словах. Бо на ділі – тільки собі, улюбленому.Реклама у Нововолинську