Головна Новини Нововолинська Операція “петарда”. (Фото, Відео)

Операція “петарда”. (Фото, Відео)

86
0

Буквально кілька днів тому на порталі інформаційною службою міліції була розміщена стаття про те, що у місті з 13 грудня проводиться “оперативно-профілактична операція «Петарда», спрямована на недопущення надходження в продаж несертифікованої піротехнічної продукції”. У даному матеріалі між іншим було сказано, що категорично заборонено продавати піротехнічні засоби на ринку.

Яким же було моє здивування, коли сьогодні біля входу на центральний ринок молодики відкрито торгували цими петардами. При чому продавали їх абсолютно всім, навіть дітям, які ще не розуміють всієї небезпеки, яку їм може заподіяти ця петарда. Але продавцям це було абсолютно байдуже – для них головне це прибуток!

Побачивши камеру продавці почали відвертатися та розказувати всілякі нісенітниці про те, що вони тут нічого не продають, хто продавець вони не знають, один чоловік сказав, що він просто охороняє товар, а на прилавку навтіь не товар, це муляжі для реклами! Дивіться самі:

Іншим продавцям на ринку дані петарди категорично не подобаються, але, нажаль, зробити вони нічого не можуть, вчора, з їхніх слів, вони 2 рази викликали міліцію, міліція приходила, дивилася, але в результаті петарди як продавалися так і продаються далі. Дана реакція міліції викликає здивування, так як після другого попередження та штрафу всі піротехнічні засоби повинні бути вилучені.

Зупинятися на цьому я не став та вирішив набрати 102. Представившись пояснив ситуацію, мені сказали чекати. У цей час продавець петард всіляко намагався відвести мене в сторону та про щось поговорити, а також пропонував якось “владнати ситуацію”, допитувався хто мене послав, бо просто так не буває..

Буквально через хвилин 7-10 на місце прибув міліціонер. При цьому навіть вибачився за запізнення! Пояснивши причину запізнення затриманням якихось правопорушників.

Він швидко перевірив документи, відразу наказав складати товар та відізвав мене у сторону, щоб зафіксувати свідчення.

Через кілька хвилин весь товар був складений та більше не продавався.

Невеликий відступ.

Що відбулося? Дуже простий приклад того, як 1 людина може трохи покращити ситуацію у місті. Зараз іде багато розмов про європейські стандарти до яких ми всі так прагнемо. А насправді європейські стандарти залежать не тільки від підписання якихось угод, вони також залежать конкретно від кожного із нас! Так, сьогоднішній приклад це капля у морі та “він нічого не зробить” можливо скажете ви. Але ж з таких капель і формуєтсья море! Більш детально можна прочитати про стратегію теплого океану (стаття, відео) .

Європа починається з кожного із нас! Не потрібно чекати поки хтось там зверху підпише якийсь закон і ми всі станемо європейцями, тому що тільки від підписання якогось папірця мало що зміниться. Так як змінити потрібно свідомість людей! Потрібно, щоб люди зрозуміли, що красти не можна, що корупція це погано, що платити хабарі це погано, так як цим самим ви підтримуєте і підживлюєте дану систему від чого вона стає ще сильнішою.

Побачили правопорушення? Наберіть 102, визовіть міліцію. Сьогодні я переконався, що там також працюють і абсолютно нормальні та адекватні люди з якими можна і треба вести діалог.

Якийсь держслужбовець вимагає хабар? Напишіть заяву у прокуратуру, а також напишіть про це на сайті, бо люди повинні знати своїх “героїв”!

ЖЕК нічого не робить? Напишіть колективну заяву на ім’я начальника ЖЕКу та міського голови, не допомогло? Зберіться всім будинком чи вулицею та вийдіть на мирний мітинг з вимогою відставки цього начальника. Знову не допомогло? Збираємо великий мітинг всім містом, але тепер уже з вимогою відставки міського голови!

А також не паліть, не смітіть, поважайте людей і ви навіть і не помітите, як станете набагато ближче до “Європи”.

Володимир Стасюк, rootРеклама у Нововолинську