Головна Новини Нововолинська А Новий рік наближається.

А Новий рік наближається.

98
0

Прожито ще один рік. Протягом року були і гарні події, і не дуже. Та що б не відбувалось у нашій країні та за її межами, а увесь світ готується до зустрічі Нового року. І з наближенням свят відходять на задній план ніби  нагальні справи, і кожен, так чи інакше та поглиблюється у атмосферу передсвяткових клопотів, підготувань.

Цими днями дітки розважаються на новорічних ранках, які проходять у дитячих установах. Такий ранок пройшов сьогодні у моєї донечки. Цього ранку донечка чекала з нетерпінням, все приміряючи щойно пошитий костюм. Та напевно я хвилювалась більше за свою доньку, хотілось, щоб усе пройшло гарно.І свято таки було дійсно гарним. Відчувалось, що вихователі приклали не аби-яких зусиль, щоб організувати діток, допомогти малечі не розгубитись у відповідний момент. Вражало те, що вихователі зуміли задіяти кожну дитину у цьому дійстві, у такій насиченій та великій програмі. Дякую вихователям групи “Білочка” ДДУ№9 за таке гарне свято,а також за те, що сьогодні і я відчула себе дитиною у конкурсі, що ви придумали для нас-батьків! Відчувалася щирість та радість на цьому святі.

Окрема подяка чудовим коту Базіліо та дотепній, Лисиці-Алісі. повеселили своїми дотепними жартами, а також всім, хто допомагав у створенні чудової атмосфери свята.

 Реклама у Нововолинську