Головна Новини Нововолинська «Медичний бунт» у Жовтневому показали по «ICTV»

«Медичний бунт» у Жовтневому показали по «ICTV»

106
0

Більше ста мешканців Жовтневого зібралися сьогодні біля амбулаторії: приїхала знімальна група телеканалу “ictv”. Люди досхочу сипали обуренням і скаргами на камеру центрального телеЗМІ. Підготувалася до приїзду телевізійників і міська влада: до амбулаторії підігнали реанімобіль, навіть на цілу годину відчинили двері пункту невідкладної меддопомоги.

Також на зборах було створено ініціативну групу, яка стежитиме за виконанням обіцянок чиновниками щодо наболілого питання і надаватиме пропозиції депутатам. До неї ввійшли: Людмила Іванова, Віталій Юзефович, Віталій Бондарук, Олександр Мрочко, Галина Сьох, Сергій Струбицький та Ольга Кулик.

Селищному голові Володимирові Рудю сьогодні надійшла заява від депутатів із вимогою скликати позачергову сесію селищної ради, на якій будуть сформульовані запити звернення до органів міської та обласної влади стосовно ситуації з медичною допомогою в селищі. Також на сесію буде внесено питання про пасивність деяких депутатів при вирішенні нагальних питань в селищі. На сесію буде запрошена новостворена ініціативна група мешканців.

Ще така оказія. Пункт невідкладної допомоги в селищі працюватиме до 23.00. Далі його зачиняють, чергує “швидка”. Тобто фельдшер із водієм цілу ніч сидітимуть у машині “швидкої”? Питання відкрите…

текст, відео – Олександр ТопорівськийРеклама у Нововолинську