Головна Новини Нововолинська Сорока на хвості принесла

Сорока на хвості принесла

88
0

Як кажуть, за що купив… Навпроти лазні по пр. Дружби, іще у радянські часи, був собі колись банк. Єдиний, до речі, на увесь Нововолинськ. Якщо не рахувати Ощадбанку. Приміщення належало до комунальної власності.

Потім, Промінвестбанк вибрався у збудоване ним приміщення на вул. Піонерська де й заглух, а старе на першому поверсі, продали. Разом із величезними підвалами у яких зберігали радянські рублі. Якби ви знали кому і за скільки! Яка людина його купила і хто був первинним власником. Проте, не скажу. До пори.

Вдячний новоспечений господар пустив туди Нововолинське міжрайонне управління по боротьбі із організованою злочинністю. Як вам? Мабуть, щоб не взяли за одне інтимне місце і його. Бо було таки, очевидно, за що. Хитрий писок його шефа визирає зі всіх закутків Нововолинська…

Я мав розмову із тими хлопцями, оперативниками-міліціянтами, колись. Була одна справа… І коли я назвав їм ім’я газди, (яке було їм теж відоме) у котрого вони «орендували» добру половину величезного цокольного поверху колишнього банку, від моєї поінформованості у них округлились очі. Після цього, вони почали мене старанно уникати.

Так ось. Тепер там того міліцейського управління вже нема. Можливо, ліквідували за непотрібністю чи перевели кудись, а співробітників скоротили. А навіщо воно здалось? Ми й так знаємо про суцільну організовану злочинність, котра пронизала всі пори українського суспільства. Про масову корупцію у органах влади. Хабарі, побори, благодійні внески у лікарнях, «відкати», розкрадання бюджетних коштів, кумівство, сватівство, вигадані виграші тендерів «своїми» фірмами на поставки зіпсутих продуктів у ДДУ і школи, продажі комунальної землі та споруд закладів шкільної й дошкільної освіти, різнокаліберні фонди та каси… Єдиним призначенням яких, є збагачення владних посадових осіб. Довести, кажете? Ну, що ж. Можна. А якщо відверто – то льогко.

Окрім того, там є іще один магазин. «Едельвейс» називається. А перед тим був інший. Лахами торгували. Очевидно, його власник орендує площі у іще одного, теж ну, дуже вже цікавого чоловіка… Впритул наближеного до бюрократів із «жовтого» дому. А від вул. св. Володимира торгують автозапчастинами. Одним словом, у колишньому приміщенні УБОЗу тепер буде інше відомство. А куди ж подінуть старе? Там будуть дільничні міліціонери. А може, продадуть за безцінь комусь зі свояків чи слуг – тим хто поклав на нього око. Ручна і прикормлена депутатська братія, вірніше фракція, котра має сумнівну більшість у міськраді, проголосує за все! Навіть, якщо проект рішення буде явно кримінального характеру і суперечитиме статтям 5, 8, 15 та 60 Конституції України про заборону виконання злочинних розпоряджень держслужбовців.

А може, там розміститься якась «корисна» для місцевої влади новостворена державна філія правоохоронного відомства, на кшталт національного бюро по розслідуваннях корупційних дій чиновників?… Не до мене питання.

Одним словом, паспортний стіл тепер буде у центрі міста.

А. Бідзюра, журналіст газети «Нововолинський Інформаційний Портал»Реклама у Нововолинську