Головна Соціум Азія в центрі Європи – 4: Маргарин по ціні масла

Азія в центрі Європи – 4: Маргарин по ціні масла

158
0

Я неодноразово звертав вашу увагу на суцільні порушення законодавства у високих колах місцевого самоврядування Нововолинська.

Буквально, за що не візьмись: будь то утримання літніх людей у будинку для перестарілих, порядки у структурному відділі міськвиконкому де проводять роботу зі неповнолітніми, перегини у міському управлінні освіти, ситуації зі «добровільними» благодійними внесками хворих городян у ЦМЛ, регулярні «перемоги» на аукціонах тендерних торгів, якимись одними і тими самими приватним підрядниками на проведення робіт по заміні бордюрів посеред зими чи реконструкції типово «совкового» скверу у розпал літа, капітальні ремонти дна міського озера та міських водогонів…

За гроші, які по копієчці збирали у вигляді податків та різноманітних зборів із сірих, і зовсім не затаврованих печаттю багатства, волиняк. Завжди, чи майже завжди, тут можна було уздріти беззаконня у вигляді нахабства місцевого начальства та їхніх слуг, що розбагатіли завдячуючи саме таким розкладам. Ну, що ми за люди такі?!

Де поділася наша совість, порядність, честь і гідність? Рано чи пізно, а розплачуватись їм таки доведеться. І нам, простячкам, теж – за свої байдужість та страх… Пропоную вашій увазі «Інформацію» про тендерні поставки дітям у школи, дитсадки і оздоровчий табір «Прикордонник», маргарину по ціні вершкового масла та зіпсованого сиру за вартістю свіжого. Ось, шановні батьки, чим годували ваших дітей та за ваші ж гроші!

І не факт, що частина важкою працею зароблених вами коштів не осідала у глибинах чиновницьких кишень у вигляді «відкатів». Порушена кримінальна справа. Ведуться слідчі дії.

Я не маю права назвати прізвище підприємця, що поставляв продукти. Мені одне незрозуміло: невже директори шкіл не контролювали їхньої якості, хоча й зобов’язані були це робити? Невже, педагоги чи кухонні працівники у таборах, що відповідали за якісне харчування дітей згідно затверджених законами України норм, не здатні відрізнити на смак, масло від маргарину? То навіщо у наших школах такі кухарі і вихователі? А яким чином, перекладав бізнесмен маргарин в упаковки з-під масла?

Наскільки відомо, у штатах міської ради та управління освіти є спеціальні працівники, котрі отримують заробітну плату саме за контроль якості дитячих продуктів харчування. Чи вони отримували, щодо цього, високе повеління – не втручатись?! А, можливо, й вони були зацікавлені у злочинних діях комерсантів?…

Знаєте, після споювання громади у одному зі нічних магазинів, котре тривало роками, а місцева влада робила вигляд ніби нічого не відбувається, я вже нічому не дивуюсь. Корупції у Нововолинську «не було, немає і бути не може». Все, схоже, відбувається із точністю до навпаки. Цікаво, відкупиться той, із дозволу сказати, торговець від слідства і справу прикриють за «відсутністю складу злочину»? Чи таки доведуть до суду? Побачимо, вже незабаром.

А. Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», журналіст газети «НВІП»реклама у Нововолинськ