Головна Новини Нововолинська Нововолинськ, всі на Майдан!

Нововолинськ, всі на Майдан!

102
0

16 січня Верхова Рада прийняла разом із провальним бюджетом, за якими значно збільшується фінансування міліції та прокуратури також і цілий ряд просто кабальних та антиконституційних законів. Після прийняття цих законів Україна з умовно демократичної держави перетворюється у диктаторську. Всі ці закони вже засудив весь цівілізований світ: Европа, США, ОБСЕ.

Дані закони були прийняті незаконно, тому що по-перше закони голосувалися методом підняття рук, при чому рук цих ніхто не рахував, на фото та відео голосування видно, що піднятих 235 рук не було! Все зробили дуже швидко, деякі представники від Партії Регіонів самі не розуміли, що відбувається та рук не піднімали. Але не дивлячись на це, їхні голоси всерівно  зараховувались. По-друге дані закони є антиконституційними! Вони грубо порушуть цілий ряд законів Конституції, яка, як відомо, являється головним законом і жоден закон не може суперечити Конституції. Але, не дивлячись на всі ці порушення, Янукович всерівно ці закони підписав. 

В Україні був зроблений конституційний переворот!

Янукович, не дивлячить на тотальне не сприйняття його особистості Народом України, та зрозумівши, що розігнати Майдан не вийде, вирішив піти на останній відчайдушний крок – перетворити Україну в жорстку диктаторську державу та зробити всіх українців послушними рабами за допомогою беркуту.

В українців є чи не останній шанс змінити ситуацію. Цей шанс буде завтра 19 січня на Євромайдані у Києві. 

Всі, хто може приїхати завтра 19 січня на 12 годину у Київ – обов’язково їдемо у Київ

Тим, хто по якихось причинах не може завтра поїхати у Київ – приходьте на Нововолинський Майдан, який відбувається кожен день о 15-00 на центральній площі міста.

Всім, хто не зміг поїхати у Київ уважно слідкуємо за подіями у Києві, через інтернет чи телеканали 1+1 чи 5 канал, Громадське ТВ. Інтер та перший національний підконтрольні владі та показують спотворену інформацію. 

У випадку загострення ситуації – кидаємо все, роботу, всі свої проблеми тут та їдемо на Київ відстоювати незалежність. Нам не можна програти цю битву! Так як інакше Україна втратить свою незалежність, стане повністю залежною від Росії та за рівнем свободи перетвориться в щось середнє між Білорусією та Північною Кореею..

Тому всі здорові чоловіки повинні виконати свій громадянський обов’язок та захистити Україну від поневолення.

Не думайте, що хтось це зробить за вас, тільки спільно, тільки тоді, коли у Київ приїдуть сотні тисяч людей можна буде щось змінити. Багато людей вже втомилися слухати опозицію та стояти на Майдані нічого не роблячи. Якщо опозиція не запропонує реальний план ДІЙ, саме дій, а не бездіяльності, тоді люди настроєні брати управління ситуацією у свої руки та діяти без опозиції. 

Графік руху автобусів на Київ є на порталі: http://nvip.com.ua/node/1117 

Також прошу залишати у коментарях телефони, хто їде власним транспортом та може взяти з собою людей. 

А також ті, хто хоче поїхати але шукає компанію. 

Кілька відео:

Юрій Луценко

Олег Ляшко

Олег Соскін

 Реклама у Нововолинську