Головна Новини Нововолинська Панахида за невинно убієнними на Київському Майдані

Панахида за невинно убієнними на Київському Майдані

182
0

Відбулась у центрі Нововолинська біля пам’ятника Т. Шевченку. Жалобний мітинг організували депутат обласної ради Євген Недищук та МО ПП «Удар» Віталія Кличка.

Горіли лампади, на постаменті стояли портрети загинулих за волю України героїв, перев’язані чорними стрічками. Після служби Божої, котру провело міське православне духовенство Київського Патріархату, виступаючі один за одним говорили про неможливість подальшого життя громади в умовах прийнятого нещодавно Верховною радою України у досить сумнівний спосіб, тоталітарного пакету законів. Із грубими порушеннями чинного «Регламенту». Що викликало бурю народного гніву, який переріс у протистояння із діючою владою у столиці суверенної держави.

«Ов-ва! Які люди – подумав, коли побачив заступника міського голови Андрія Сторонського. Хоч би шапку зняв, хрестячись».

І якими вітрами його сюди занесло? Ви помітили, останнім часом міська влада намагається організовувати та контролювати всі масові заходи, що відбуваються в місті? Очевидно, чогось боїться. Думаю, мабуть, за свої прибутки та нажите майно.

Бо, що там не говорили б, а таки багатенько спливло із водою нашого комунального добра. А якщо відверто, то й не із водою, зовсім… Такого громада не забуває.

Я по закінченню жалібних заходів запитував у організаторів мітингу, а хто ж запрошував Андрія Мироновича? Як виявилось – ніхто. Ну, що ж. Будемо вважати, приїхав сам. На ровері. Кожен має право віддати данину пам’яті мертвим і помолитись за їхні світлі душі.

І наостанок. Користуючись нагодою, дозвольте привітати вас, А.М., як і решту заступників та міського голову заодно, із поверненням собі доплат, премій і надбавок за високі досягнення у праці на сесії міської ради, що відбудеться 4 лютого 2014 року. Заочно. Створена вами більшість, основу депутатських вірнопідданих «штиків» котрої, складає БЮТ, проголосує за що завгодно. І відповідатиме за це. Тільки трохи згодом. Віват!

А. Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», журналіст газети «НВІП»реклама у Нововолинськ