Головна Новини Нововолинська Нововолинський «регіонал» перекрутив звернення лідера міського «УДАРу» на свою користь

Нововолинський «регіонал» перекрутив звернення лідера міського «УДАРу» на свою користь

148
0

Нагадаємо, що лідер міської організації «УДАРу» Віктор Ромашевський на мітингу в Нововолинську 22 січня заявив:

“…Є заклики палити підприємства, магазини, аж до фізичного знищення членів Партії регіонів з Львівської, Івано-Франківської областей. Розумієте, до чого ми йдемо? Цього допустити не можна!… Наш лідер сказав: “Ми не можемо доустити кровопролиття”. Без різниці, чи це міліція, чи це “Беркут”, хто б це не був. Люди не повинні гинути в будь-якому випадку…”

Натомість депутат міськради від Партії регіонів Едуард Суднік, посилаючись на наш ресурс, на сесії міськради так інтерпретував цей виступ:
“Я вчора дивився інтернет, де був виступ. Людина порядна, моя знайома, яку ви всі знаєте… Він даже не сказав, з якої він фракції, бо не хотів цього робити, але молодий і грамотний, сказав: “Не можна перезивати те, шо зара робиться. Не можна бойкотувати Партію регіонів в Нововолинську, розклеювати якісь еті-самоє…”. Це він заявив. Від партії Кличка.”

Пропоную вам переглянути відео обох виступів:

Нагадаємо, що 22 січня журналісти “НВІПу” хотіли поспілкуватися з членами ПР, за секунди до візиту в офісі ПР зачинили двері й завісили вікно шторою:Реклама у Нововолинську