Головна Новини Нововолинська Регіонали Нововолинська з народом!

Регіонали Нововолинська з народом!

122
0

Ми, депутати Нововолинської міської ради від Партії регіонів, різко засуджуємо силове протистояння та кровопролиття у столиці. Бездіяльність так званої «опозиції» та невідповідні кроки влади спричинили те, що доведені до відчаю люди вдалися до насилля. Велика політика призвела до великої біди.

Проте мусимо нагадати, що живучи в Нововолинську, на кордоні з демократичними країнами Євросоюзу, ми маємо власну незмінну партіотичну позицію ще від моменту, коли не було підписано Угоду про асоціацію. Адже ще тоді, на позачергових сесіях Нововолинської міськради, депутати Партії регіонів висловлювали бачення сотень наших виборців щодо розвитку країни, області та міста саме в європейському векторі. Згодом абсолютно публічно засуджували дії силовиків у ніч на 30 листопада. Ми вважаємо закони від 16 січня антидемократичними і відверто, не приховуючи ні від кого із вас, заявили про це під час голосування. Зазначте, що в усіх протестних зверненнях від міської ради за останні місяці стоять підписи депутатів Партії регіонів.

Ми не проти людей. Ми були і лишаємося в Нововолинську з народом, який нас обрав. Звісно, буремні дні у столиці принесли неспокій та тривогу і до нашого шахтарського міста. Проте нас відверто дивує позиція окремих депутатів та людей, ними найнятих, які намагаються підбурити народ до тиску на членів Партії регіонів. Адже ми не боїмося звітувати вам про свою власну роботу, бо наполегливо працювали у депутатському корпусі для громади міста, підіймаючи не політичні, а нагальні господарські проблеми Нововолинська. Ми заявляли і заявляємо про неналежний стан доріг у місті, вказували виконавчій владі на халатність окремих виконавців, ініціювали перевірки. Ми вимагали і вимагаємо добудувати стратегічну дорогу на 5,6,15-й мікрорайони по вулиці Некрасова ще у минулому році. Ми виступали і виступаємо за якісні та значно здешевлені ремонти шкіл та дитячих садочків. Ми реагували на ваші звернення. Часто нам стає соромно за окремих діячів Партії регіонів всеукраїнського рівня.

Проте нам немає чого соромитися у Нововолинську, адже тут ми завжди були і лишаємося з народом.

Депутати Нововолинської міської ради від Партії регіонів Самков, Сиротюк, Суднік, Бутинець, Нагорний, Трофимович, Чабан.Реклама у Нововолинську