Головна Новини Нововолинська Майданом у Нововолинську цікавиться міліція?

Майданом у Нововолинську цікавиться міліція?

126
0

Невідомі люди в цивільному, які представились міліціонерами, сьогодні цікавилися нововолинцями, які поїхали в Київ на Майдан. Наші журналісти одразу ж виїхали за адресами, які нам надали для того, аби перевірити інформацію. За однією з них нам люб’язно дали коментар. Уже після нашого візиту жінка перетелефонувала до нас і повідомила, що вияснила, що до неї все-таки приходили нововолинські міліціонери. Вони казали, що це обхід дільничним свого району. Але ж, як нам вдалося дізнатися, до жінки приходив НЕ дільничний, візитки НЕ залишив, цікавився, де перебуває син, чому не на роботі (ці запитання яскраво вказують на мету візиту). Окрім того, жінка каже, що до сусідів правоохоронці не заходили.

Після спілкування з мешканцями ми вирушили до міськвідділу міліції для того, аби з”ясувати ситуацію. Нам пообіцяли провести перевірку і вияснити причини візитів і особи самих візитерів. А також (увага!) у ситуацію пообіцяв втрутитися перший заступник міського голови, обраний сьогодні до Народної Ради, В. Рожелюк, який завтра пообіцяв надати інформацію.

Наразі ми очікуємо на офіційні пояснення керівництва МВ УМВС та міської влади щодо інциденту і закликаємо наших читачів повідомляти нам про такі випадки.

Володимир Романовський, Олександр Топорівський, Володимир Стасюк, спеціально для “НВІП”Реклама у Нововолинську