Головна Новини Нововолинська Чи є довіра до голови Іваничівської РДА? Відповідає Народне віче та сесія…

Чи є довіра до голови Іваничівської РДА? Відповідає Народне віче та сесія…

216
0

На прохання Іваничівських активістів Євромайдану, автомайдан міста Нововолинська прибув сьогодні вранці на віче в Іваничі. До вашої уваги – багато цікавих подій, які відбулись у цьому районному центрі.

Об 11:00 в сесійній залі районної ради смт Іваничі відбулась двадцять п’ята (позачергова) сесія районної ради, на якій розглянули такі питання:
– обговорення суспільно-політичної ситуації, що склалася в Україні;
недовіра голові Іваничівської районної державної адміністрації;
– розглянути заяву Голодюка Р. П. про складення ним повноважень заступника голови Іваничівської районної ради;
звільнення голови Іваничівської районної ради;
– відкликання повноважень Іваничівської районної ради, які делеговані Іваничівській районній державній адміністрації;
– визнання Народної Ради України як колегіального органу, уповноваженого представляти інтереси народу України, визнання Волинської обласної Народної ради та утворення Іваничівської Народної Ради;
– утворення Загону народної самооборони як органу муніципальної дружини Іваничівської районної Народної Ради;
– звернення Іваничівської районної Народної Ради щодо суспільно-політичної ситуації в Україні.

Як проходила сесія, дивіться на відео:

Довіру до Голови Іваничівської районної державної адміністрації присутні поклали на депутатів, які шляхом таємного голосування зробили свій вибір. Результати: із 48 депутатів РДА проголосували 37 (11 відсутні), із них: 29, «за» недовіру та звільнення; 7 — «проти»; один (1) бюлетень — недійсний. Це означає, що Голову Іваничівської РДА депутати не звільнили тому, що набрали тільки 60,4% голосів із 75% необхідних. Дивіться, у якому разі припиняються повноваження голів місцевих державних адміністрацій: { Пункт 8 частини першої статті 9 в редакції Закону N 2592-VI ( 2592-17 ) від 07.10.2010 } — висловлення недовіри двома третинами від складу відповідної ради. Тепер, оскільки за відставку голови РДА проголосовано простою більшістю, звільнити голову РДА може президент.

Список депутатів, які були присутні на сесії, нам люб’язно надав голова Іваничівської районної ради Анатолій Стаднік:

Отже, 11 відсутніх депутатів могли сміливо відправити Голову Іваничівської РДА у відставку, а так 7 прихильників Лідії Михайлівни залишили її на посаді та при владі й надалі.

Як проходило голосування, дивіться на відео:

Також чимало обурень у громадськості викликала місцева газета «Колос», яка за весь час існування #Євромайдану (зі слів активістів) не надрукувала жодного слова про події в Києві. До вашої уваги свіжий номер газети:
Поки все, чекаємо на нові запрошення 🙂Реклама у Нововолинську