Головна Новини Нововолинська Неправдива відповідь про відрядження міського голови

Неправдива відповідь про відрядження міського голови

98
0

Сумнівні, у форматі законності справи, які навіть міська прокуратура у висновках власних перевірок сором’язливо не бажає називати корупційними, я називаю так, як вони й мають називатися: це корупція у її найчистішому вигляді. І можу довести ці постулати де завгодно, керуючись законодавством і Конституцією України.

Я не прокурор і не красна дівиця тим більше, то і соромитись мені нічого. Хай соромляться ті, хто ці справи прокручує вже багато років. І тим, хто це прикриває. Воно стосується і цензора однієї комунальної газети та керівника міського радіо. Служіть, хлопці, служіть. Тільки не забувайте про реакцію власних внуків, коли їм розкажуть про ваші потуги у статусі «будівників комунізму» та підлизування за гроші і крихти із панського столу деяких вельми інтимних місць у однієї одіозної особи.

А справа така. На «Інформаційний запит» громадської антикорупційної організації «Україна + Польща» про відрядження міського голови за 10 місяців 2013 року, Віктор Сапожніков надав неправдиву відповідь.

Члени ГО «УкрПоль» звернулися за істиною особисто до міського прокурора Олексія Решетника. Виявилось, що окрім викладених у попередньому листі відомостях, є іще 8 прихованих службових відряджень міського голови, про які членів організації повідомлено не було. Очевидно, закордонних.

Таким чином, відповідно до ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідь розпорядника інформації не по суті запиту, вважається неправомірною відмовою в її наданні. 16 січня 2014 року, прокуратурою м. Нововолинська міському голові В. Сапожнікову, було внесено відповідне подання. Але, відповіді на нього ми так і не дочекались.

Отже, міський голова вчинив посадовий злочин, або зловжив службовим становищем. Це і надалі, буде розслідуватись фахівцями місцевої прокуратури. Окрім того, В. Сапожніков змусив брехати і виконавця Котилка, що складав (складала) листа на гербовому бланку міськвиконкому. Таким чином, брехня зі уст керівника органу місцевого самоврядування Нововолинська, перекочувала і в офіційні документи міської ради, що у вигляді відписок надаються членам територіальної громади. Фотокопія відповіді із міської прокуратури, додається.

А. Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», журналіст газети «НВІП». Нововолинськ
Реклама у Нововолинську