Головна Новини Нововолинська Неправдива відповідь міського голови. Серія ІІ — «ремонти» доріг

Неправдива відповідь міського голови. Серія ІІ — «ремонти» доріг

100
0

Вочевидь, це вже стало системою. Як стають регулярними і звернення до міської прокуратури членів антикорупційної громадської організації «Україна + Польща». Після брехливих відповідей, котрі надходять на її адресу. Тішить, що відповіді із прокуратури стали максимально правдивими, і надіємось, що це таки стане традицією у нашому прохабареному та скорумпованому містечку.

У котрому майже всі чесні громадяни, як вбачається, стали заручниками цензури у ЗМІ, узурпації влади, нерівності за майновою ознакою, а здоров’я, достойне життя, честь, гідність, недоторканність і безпека та інші конституційні права і свободи людей, ні в гріш не ставляться місцевими органами самоврядування.

Якщо коротко, то суть справи така. Члени ГО «УкрПоль» написали «Інформаційний запит» на ім’я міського голови В. Сапожнікова у якому вимагали надати письмовий перелік доріг, які ремонтувались, виконавців робіт, суми коштів перерахованих підрядникам та інші дані, згідно його письмового розпорядження № 93-ра від 5 вересня 2013 року.

На що отримали цинічну відписку.

Після відповідного інформзапиту та проведеної згідно нього прокурорської перевірки, надійшла відповідь під № 107 вих.-14 від 16 січня 2014 року, що міський голова і на цей раз схитрив, неправомірно відмовивши у наданні запотребуваної нами інформації. (порушення ч. 2 ст. 22 «Закону України про доступ до публічної інформації») Про що йому, 16.01.2014 року, міським прокурором було внесено подання.

Відповіді від місцевих владних чиновників, ми знову, так і не отримали. Інтрига буде мати подальший розвиток і продовження. Громадська організація «Україна + Польща» змушена попередити міського голову Віктора Сапожнікова, що у випадку подальших його неправдивих відповідей на «Інформаційні запити» та зловживань службовим становищем, вона змушена буде щоразу звертатися до правоохоронних органів міста, області та Держави. А також, у суди. Фотокопії документів, додаємо.

А. Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», журналіст газети «НВІП». Нововолинськ.Реклама у Нововолинську