Головна Новини Нововолинська Шерлок Холмс.

Шерлок Холмс.

110
0

Шерлок має виняткову здатність до концентрації на одній речі – звичайно це справа, яку він розслідує в даний момент. У такі періоди він не думає ні про що інше . Вражає також його уважність до деталей , яку він часто використовує для того , щоб пожартувати над доктором Ватсоном » , – повідомляє професор Робін Стюард з NAS.

 

Саме ці якості характеру – глибока заглибленість у свій власний внутрішній світ і здатність помічати в світі « зовнішньому » те , чого не помічають інші , і змушують запідозрити у нього риси аутиста , передає health -ua.org .

Приклад Холмса , який не занурився в похмурі глибини своєї свідомості , а став допомагати людям , можна використовувати для поліпшення соціалізації сучасників , які страждають на аутизм.

Це я про відомого детектива всіх часів і народів.,а тепер плавно перейдемо до сьогодняшніх днів..

Слу́жба безпе́ки Украї́ни — державний правоохоронний орган спеціального призначення, який забезпечує державну безпеку України. Була створена на матеріально-технічній базі КДБ УРСР та фактично є його спадкоємицею.

Служба безпеки України підпорядкована Президенту України.

Мені незрозуміла тиша з боку СБУ. Пам’ятаю раніше, за Ющенка, з’являлись її речники, приміром Марина Остапенко (вже екс) або сам Голова й надавали інформацію про свою діяльність, чим займаються або висвітлювали певні події. Тобто існував якийсь взаємозв’язок між службою і громадськістю.

 країні жорстке протистояння, конфлікти, заворушення, пряма загроза державній цілісності і виникнення громадянської війни – де СБУ? Де її пояснення ситуації? Де висвітлення її діяльності, чим вона займається? Крім повідомлення про загрози вибухів на ядерних і гідроелектростанцій – тиша. Її не чути й не видно!???????

Євромайдан, початок. Хтось має сумніви у тому, що СБУ ним не зацікавилось? Не слухала перемовин по мобільних, не мала “штатніх”збирачів інформації  у натовпі? З огляду на те, що з часів СРСР стиль роботи служби не змінився – можна назвати її відсутність “зацікавленості” нонсенсом. Згідно хронології.

Складується враження що на сьогоднішній день працюють лише одні агенти,подібні Шерлоку Холмсу,на яких і базується і настроєна вся специфіка роботи сбУ,чи я неправий…Шеф?Реклама у Нововолинську