Головна Новини Нововолинська Прокуратура вважає, що народні ради та їхні рішення – незаконні!

Прокуратура вважає, що народні ради та їхні рішення – незаконні!

168
0

У зв’язку із появою в засобах масової інформації повідомлень про рішення так званої Народної ради Волинської області про начебто заборону на території Волині діяльності та символіки Партії регіонів та Комуністичної партії України, прокуратура області ще раз наголошує, що такі псевдо-органи, як Народні ради, є незаконними. Відтак і усі рішення, які ухвалюють Народні ради, є нелегітимними.

Прийняття органами місцевого самоврядування та окремими групами осіб рішень про утворення Народних рад як органів з владними та управлінськими повноваженнями, суперечить вимогам Конституції та Законів України.

Задля недопущення формування нелегітимних органів влади прокурорами було подано позови про визнання протиправними та скасування усіх рішень органів місцевого самоврядування Волині про їх створення. Суд уже визнав протиправними та скасував 15 рішень місцевих рад області щодо суспільно-політичної ситуації в Україні. У тому числі визнано судом протиправними дії Ковельської та Іваничівської районних рад щодо створення Народної ради. Ще 1 позов прокуратури перебуває на розгляді.

Прес-служба прокуратури області.реклама у Нововолинськ