Головна Влада Незайманий маєток “Януковича & Компанії” на березі озера Світязь, ур.Гряда

Незайманий маєток “Януковича & Компанії” на березі озера Світязь, ур.Гряда

298
0

В зв’язку з останніми подіями в Україні, люди почали проявляти особливу цікавість до маєтків чиновників, депутатів, керівників. Так ввечері, 23.02.2014 на територію найрозкішнішого подвір’я ур.Гряда увірвалися невідомі з битами, металевими прутами, розбили компютери в будиночку охорони, також розбите скло вхідних дверей одного з котеджів. За словами сторожа – вони шукали Януковича.

Підозрюваних затримали, але оскільки заява щодо пошкодження майна в МВС від власника території не надходила – підозрюваних відпустили. Відомо також, що нападники є мешканцями м.Володимир-Волинський та Нововолинськ.

Точної інформації кому саме належить ця територія разом з будинками – немає, сторож запевняє що це не належить ні Януковичу, ні Азарову. А кому ж тоді? Потрібно проводити детальне розслідування, кому виділялася земля під забудову, і хто є власником цього всього добра. Але наявність вертолітної площадки зменшує коло пошуку до двох осіб – це або Янукович або Азаров. Останній же був помічений тут у вересні 2011 року, під час відкриття автошляху який веде до урочища Гряда.

Будинки ще не здані в експлуатацію, т.е. там ще ніхто не відпочивав. На багатьох речах є бірки, з назвою фірми-виробника. Переважна більшість меблів, люстр, бра – італійського виробництва, дуже дорогі. Далі на відео ви можете побачити територію маєтку а також нам показали що є всередині будинку.

Від себе можу сказати що все зроблено “дорого і по-богатому”, більшість систем в будинку автоматизовані, автоматично вмикається світло при вході в кімнату, автоматично підтримується температура. В номерах дуже дорога сантехніка, масажні душові кабінки, оздоблення. На території є дитячий майданчик, “мангал”, в якому можна і смажити, і коптити, і запікати, також банний будинок,з парилкою і басейном.

Всього на території 5 будиночків, за словами сторожа кожен будинок належить окремій людині. Вся територія під охороною, ведеться відеоспостереження, дуже багато камер. Відвідувачів не пускають, це не Межигіря, 🙂

Джерело svityaz.org.uaреклама у Нововолинськ