Головна Новини Нововолинська Грошики треба відробляти

Грошики треба відробляти

78
0

Місцеві казкарі, які самі себе гонорово називають незалежними журналістами, вже з штанів вискакують, аби проштовхати своїх «спонсорів» у владу. Аякже – гроші треба відробляти. Спонсори бо вимагають результатів за ті грошики. А результатів –нема! Бо не такі вже дурні у місті люди, бо люди теж очі мають і добре бачать.

Гучні лозунги, звинувачення, гнівні і «правдиві» статті одного ніде – за десятки років – не визнаного автора (набридлого всім до кольок в печінках), якого ще можна назвати «сама пишу-сама коментую під різними ніками»; безкінечні запити інваліда 2-ї групи по безкінечних «глобальних» питаннях, у вирішенні яких той інвалід повний нуль (по коментарях видно) – так колишні регіонали і спільно думці прокладають собі дорогу до отримання влади у Нововолинську. Але глашатаїв ви, хлопці, не тих собі вибрали! Ой не тих! Придивіться уважно: микола-Ольга-калина-малина – це одна й та ж людина, яка штампує коментарі, аж коти нявчать.

А чужих не пускають , користувачів блокують, а коментарі видаляють, бо неугодні. Бо проти буторіна-влодарчика – ні-ні, ніякої критики! А от на численні прохання трудящих готується знову якась грандіозна стаття, та знову , без сумніву, проти безсовісного мера. Тільки на які прохання? Яких трудящих? Трудящі ясно показали, що вони думають і за кого вони. Скільки можна вже той бруд лити? Вже на нього ніхто не реагує – ні переглядів, ні коментарів. Може, проплачені борці за справедливість, вас вже пора послати у Крим? То їдьте вже!

А люди таки не дурні – не повірили у брехню. Розумні в нас люди .Реклама у Нововолинську