Головна Новини Нововолинська На річці Західний Буг вилучено браконьєрські сіті, в яких заплуталась риба!

На річці Західний Буг вилучено браконьєрські сіті, в яких заплуталась риба!

122
0

Активісти Громадської організації «Молодіжна ініціатива», побачивши новини на Нововолинському інформаційному порталі про браконьєрство, вирішили поїхати на річку Західний Буг — шукати сітки.

Метод для пошуку обрали простий: звичайний спінінг з грузилом та гачком, закидали в місця, де ймовірно браконьєри могли ставити сітки. Таким чином за декілька годин було виявлено 3-4 сітки, у яких заплуталось, як пізніше з’ясувалося, чимало риби.

За телефоном /067/ 360 78 40 (Волиньрибоохорона) було викликано інспекторів, які через годину прибули на місце події. Надули човна і почали шукати та вилучати браконьєрське спорядження.

Рибу вдалося врятувати, у нашій присутності її відпускали у воду. Сітки вилучені і будуть доставленні в м. Луцьк.

Нагадаємо, що з першого дня весни почався період нересту риби, тому рибоохороні потрібно бути пильною та не давати браконьєрам шансу знищити популяцію риби та інших водних ресурсів. Ми просили рибоохоронців проводити рейди кожного дня для того, щоб риба мала змогу без перешкод віднереститися. На це отримали відповідь, що немає бензину, щоб кожного дня ловити порушників.

Тому звертаємось до управління Волиньрибоохорони:Хлопці із області, виділіть, будь ласка, на Нововолинськ та Іваничі відповідну кількість пального, для того щоб могли проводитись такі рейди, які відновлять запас риби на Бузі“.

Завчасно дякуємо, активісти МГО «Молодіжна ініціатива» та журналісти «НВІП».Реклама у Нововолинську