Головна Економіка Грошики для навколосвітньої подорожі

Грошики для навколосвітньої подорожі

110
0

Вже був надумав здійснити навколосвітню подорож, заробивши грошиків на НВІПі та «Нововолинську діловому» за свої публікації. Та вчасно мені підказала якась «slava ryabchuk», що до 1 млн. потрібної суми не вистачає іще якихось 100 тис. Отож, довелось знову сідати за остогидлу клаву компа, щоби у «амінів» обох сайтів все ж таки, а заробити недостатню дещицю на мрію всього мого життя. Спочатку хотів зателефонувати до Н.С.К., щоби позичила оту дрібницю, припинивши годувати своїх песиків фірмовими шашликиами і суші та вчасно згадав про заголовок – «Грошики треба відробляти».

І тяжко зітхнувши, погодився із авторкою. І ось сиджу і думаю: а чим іще здивувати вас на наших славетних сайтах? Якими такими відповідями скорумпованих місцевих чиновників на інформаційні запити ГО «Україна + Польща»?

Про крадіжку споруд дитсадків і землі навколо них, вже було. Про зарплату міського голови і матюки його другого заступника – теж. Як і про їхні іноземні дуповози, що утримуються за рахунок простих платників податків Нововолинська та VIP-туалети на тлі єдиного громадського, ну аж занадто вже смердючого нужника…

Також, знаєте і про «вершкове масло» для дітей, яке маргарином зветься, «відкати» за «зимові» бордюри та ремонти днищ міського озера. Пиятики на свята, із вашою участю у ПКіВ – теж не дивина. Скейтбординг у школі № 2 за 125 000 грн. Сквер «Міраж», де «прикордоннику, слава!». Кошторису на виконані там роботи, від «Спецсантехмотажу» і не діждетесь вже ніколи. Не мрійте. Як і за ремонт доріг у місті. І про те, що правоохоронці вилучили начисто зі свого лексикону слова «корупція» і «хабарі», котрі «неправомірною вигодою» у новому ККУ кличуться. Побори у садочках і школах, передачу ДНЗ і землі прокуратурі і так далі. Знаєте, я вас розбестив. Ну, не хочу більше писати на ці теми і квит! Дайте хоч трохи відфоркатись і здути клапті піни з вуздечки, ніби у загнаної старої коняки. Тим більше, що окрім образ та психіатричних діагнозів слово добре, рідко мені почути від когось вдавалося. А як і підтримували, то анонімно, під псевдонімами, замаскувавшись, ніби вояки УПА у 1944-му.

Ну, добре вже. Грошики я люблю, «слава риабчук», тутка права. Та й путівка навколосвітня, транзитом через Гавайські острови і Мадагаскар, пропаде ік бісу. Тут не до образ і зведення рахунків, хоча й знаю «слави» прізвище… Одним словом, надумав я зацікавити вас темою оренди комунальних приміщень всенького міста, цебто вашої і моєї власності, яка підприємцям та всіляким організаціям по різній ціні надається. Ну, там своїм людцям і фірмам – майже задарма, а чужим – по повній вартості. Звичайно, про інвалідські, релігійні та громадські організації, промовчу. Бо нічим їм за оренду розраховуватись. Але, нехай би спробував я винайняти кімнатку для ГО «Україна + Польща»… Тема вельми цікава, особливо, при недостатньому виділенні коштів на дитяче харчування у ДДУ і школах. Коли батькам доводиться платити буквально за все – меблі, ремонти поточні та капітальні, ручки, зошити, парти… Грошей нема! – каже міське начальство. Ой чи? Відразу попереджу: те, що я надам, потрібно читати довго і уважно. Розжовувати, а тим більше допомагати ковтати, не буду.

Робіть висновки самі. Бо незабаром шлях мій проляже на Кіпр, Британські Віргінські, Кайманові та інші офшорні острови де у мене на чорний день зберігаються, не багато і не мало,… а ось і не скажу! А іще мені тунців біля лагун Соломонового архіпелагу та баракуд на Великому Кораловому рифі, у Австралії із яхти позолоченої, ловити треба буде.

Так, що твердо вирішив: здоровля берегтиму. Анатоль Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», журналіст газети «НВІП»Реклама у Нововолинську