Головна Влада Ремонт шляхів у 2013. Місцевих чиновників прошу не дратуватись

Ремонт шляхів у 2013. Місцевих чиновників прошу не дратуватись

162
0

Вчора, 14 березня, ГО «Україна + Польща» нарешті отримала відповідь на свій інформаційний запит про ремонт шляхів у Нововолинську у 2013 році. Майже через чотири місяці (!) після його реєстрації у канцелярії міської ради. І після двох поданнів (протестів) нововолинського міського прокурора.

Нагадаю, що згідно українського законодавства відповідь ми мали б отримати через 5 календарних днів. Та й та, що надійшла, є неповною… А прислали її від начальника ВУКГ пана А. Жигалюка, хоча згідно чинних законів Держави ми повинні були мати її за підписом міського голови В. Сапожнікова, на ім’я котрого і був надісланий запит. Навіть його перший заступник, що часто виконує у таких випадках роль цапа-відбувайла, не ризикнув цього підписати.

У відписці виконкому № 02-8235 від 29.11.2013 року, котра була наведена на сторінках сайту «Нововолинський Інформаційний Портал», В. Рожелюк радив нам переглянути цю інформацію на сайті міськради, або звернутись до начальника ВУКГ. Яке, мовляв і є замовником цих робіт, а їм про своє ж розпорядження № 93-ра від 05.09.2013 року (саме так вказана у офіційному листі дата видачі розпорядження), як вбачається, нічого не відомо. Зате, на основі наведених на гербовому бланку даних, користувачі сайту «НВІП» самі можуть прорахувати вартість монтажу мп «зимових» бордюрів по вул. Перемоги та метра кв. укладеного асфальту на тротуарах і шляхах міста.

А також, можливість перевірити їх кількість, якість, дотримання технологій при виконанні ремонтних робіт і використання будівельних та інших матеріалів згідно діючих в Україні норм і правил при ремонті шляхів.

Наприклад, демонтаж і монтаж бордюрів на вул. Перемоги, фірмою «Сантехмонтаж» за 1 метр погонний, обійшовся міським платникам податків у (42 000 грн. поділити на 123 мп) 341 грн. 46 коп.

А метр квадратний дорожнього покриття на вул. Некрасова (Луцька ДПМК) у 361 грн. 23 копійки. І так далі. Це не важко.

І наостанок. Всіх, кого аж занадто дратують «Інформаційні запити» громадської організації «Україна + Польща» ми мусимо запевнити, що вони продовжуватимуться. Тому, що тільки таким шляхом ми можемо привідчинити двері кухні таємних підкилимних домовленостей між бюрократами – колишніми перефарбованими партфункціонерами та олігархами всіх мастей, про що мають знати прості громадяни. Та у який спосіб місцевою владою твориться беззаконня.

Офіційні відповіді від місцевих владних чиновників будуть розміщуватися на веб-сторінках інтернетсайтів та шпальтах друкованих ЗМІ. До закінчення люстрації державних і місцевих бюрократів, які ймовірно, були заплямовані корупційними діями, крадіжками громадського майна та землі, посадовими зловживаннями та зрадою народу України.

«Закон України про люстрацію», будемо сподіватися, вже незабаром буде проголосований депутатами Верховної ради Держави Україна.

Анатоль Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», журналіст газети «НВІП»реклама у Нововолинськ