Головна Новини Нововолинська Нововолинці у Володимирі ремонтують військову техніку (відео)

Нововолинці у Володимирі ремонтують військову техніку (відео)

104
0

Ще в суботу на нашому порталі з”явилося прохання військовослужбовців 51-ї моторизованої Володимир-Волинської бригади допомогти в ремонті воєнної техніки. Нововолинці відгукнулися оперативно: на сьогодні 60% техніки – в бойовій готовності, а на території військової частини невтомно працюють десятки механіків-добровольців із нашого міста.

Тим часом міський осередок партії “УДАР” та небайдужі мешканці створили оперативний штаб розпочали збір коштів для закупівлі запчастин, харчів та інших необхідних для військовиків речей. “Підприємці небайдужі: на сьогодні зібрали більш як 100 тисяч гривень”, – говорить Віктор Ромашевський, голова МО “УДАРу”.

Сьогодні “НВІП” побував на території військової частини у Володимирі. Чесно кажучи, нічого нового для себе не відкрили: купа воєнної техніки, отримана від наддержави СРСР, в буквальному сенсі гниє і кричить: “Хелп!” Не дивно, адже СРСР витрачав близько 20% ВВП на оборону, Україна ж у перші роки незалежності скоротила оборонний бюджет більш як у 5 (!!!) разів. Додамо ще дерибан техніки на державному й місцевому рівні – отримуємо вкрай невеселу картину.
 

Військові розповіли, що в останні роки навіть харчування солдатів Міноборони доручило різноманітним фірмочкам, які постачають продукти утридорога. Солдатам катастрофічно не вистачає елементарних речей та багатьох спецзасобів, дещо змушені купувати за власні кошти. Проте на сьогодні моторизована бригада у Володимирі – унікальна на Україні. Завдяки сумлінній праці солдатів озброєння не розікрадене і до кінця не знищене. Втім, як виглядає техніка зараз, дивіться на відео:


Олександр ТопорівськийРеклама у Нововолинську