Головна Економіка Під Верховною Радою тисячі автомобілістів вимагають скасувати утилізаційний збір та акциз за...

Під Верховною Радою тисячі автомобілістів вимагають скасувати утилізаційний збір та акциз за переобладнання!

96
0

Вчора зранку під стіни Верховної Ради з’їхались автомобілісти України. Причиною зборів став проект Закону № 4238 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відміни утилізаційного збору та акцизу з переобладнання транспортного засобу».

Водії припаркували свої авто з плакатами по вулиці Грушевського. Біля головного входу у Раду провели мітинг проти утилізаційного збору, акцизу за переобладнання і поборів на митниці. До мітингувальників виходили Народні депутати, які пообіцяли винести Законопроект на порядок денний та проголосувати.

Також до автомобілістів приєднались прихильники люстрації та законопроекту № 0947 (доступу до інформації). Пізніше, побачивши по телебаченню та інтернет новинах інформацію, що проти утилізації прийшло пару десятків людей, а всі решта — це за люстрацію та доступ до інформації, прихильники акції «за» адекватні ціни на європейські автомобілі, обурились та відгородились від інших, відправляючи їх до іншого входу у Верховну Раду. Самооборона Майдану допомагала підтримувати порядок.

Десь близько 21:00 проект Закону № 4238 було прийнято за основу із скороч. строку підготовки. Чекаємо на розгляд у другому читанні та голосування.Реклама у Нововолинську