Головна Новини Нововолинська Нововолинську лікарню пограбували

Нововолинську лікарню пограбували

100
0

У ніч із третього на четверте квітня зловмисники проникли в приміщення дорослої та дитячої поліклінік, а також відділення профоглядів. Візитери проникли до кабінетів, відкрили сейфи… Що шукали – наразі невідомо, адже лікарі кажуть, що злодії викрали лише 700 гривень із каси аптеки, яка міститься в поліклініці, та номерні бланки для проходження медогляду у відділенні профоглядів. Хотіли проникнути й до приміщення “сто одинадцятої” аптеки, але спрацювала сигналізація (це вже близько п’ятої ранку).

Із приводу події ми поспілкувалися із головним лікарем ЦМЛ Віктором Морозом. Він зазначив, що зловмисники працювали обережно, тобто можна стверджувати, що це – професіонали. “Ситуація не з приємних, – каже Віктор Васильович. – Сьогодні (04.04) у поліклінці працювала міліція, експерти, тому прийоми лікарів довелося змістити на дві години, не всі люди зрозуміли ситуацію. Крім того, доведеться змінювати замки в кабінетах, а це – більш як півтори тисячі гривень”.

Наші журналісти дізналися, що 10 квітня у міській лікарні пройде перевірка, яка стосуватиметься використання та наявності лікарських засобів. Віктор Мороз цю інформацію підвердив, проте дії зловмисників і майбутню ревізію не пов’язує.

Наразі за фактом злочину Нововолинським МВ УМВС відкрито кримінальне провадження, триває слідство.

Олександр ТопорівськийРеклама у Нововолинську