Головна Події Де Віталій Грабовський? Частина друга

Де Віталій Грабовський? Частина друга

126
0

У Нововолинську. Поки-що. Лікувався у Тернополі, потім знову у Києві. Здоров’я, як не мав так і не має. Потрібне дуже серйозне лікування. Має три пропозиції – у Феофанію, Дрогобич і Трускавець. Воно то добре, але потрібні гроші на медикаменти і на дорогу.

На Майдані, на барикадах грошей не платили, стояв за українську національну ідею. За мене і за вас.

Дехто із нововолинських товстосумів обіцяв матеріально підтримати, та обіцянки так і залишились цяцянками: «Казав пан, кожуха дам – і слово його тепле!» Так воно й є: багатії бідних і хворих не зрозуміють ніколи. Та й згадують вони нас один раз на чотири роки – перед виборами у міські депутати. А ще, як їм щось потрібно, наприклад погнути горба слугою, гувернанткою чи переспати, якщо сподобаєтесь. Використати, одним словом, на повну… Особливо, у Нововолинську. У нашому скорумпованому, скомунізованому і розграбованому місті, заповіднику найкращих традицій 5-ї колони.

Я часто думаю собі, що якби воно стояло на вугільних пластах десь у Донбасі, скажімо у Снєжному чи Антрациті, то місцеві сепаратисти проголосили б його «Нововолинською народною республікою» і зажадали б референдуму по приєднанню до Росії, вивісивши на міськраді триколор із двоголовим орлом. Проте, я відійшов від теми.

Так, ось. Потрібні гроші. Громадська організація «Україна + Польща» закликає небайдужих земляків допомогти герою Майдану родом із Нововолинська, круглому сироті, що дивом залишився живим. Який провів посеред страхіть і масових вбивств, які організував колишній диктаторський режим 102 дні! Має документальні підтвердження. Його телефон: + 38 (096) 090 7810. Проживає у м.Нововолинську, Волинської обл., вул. Олени Пчілки, 4 кв 3. Поштовий індекс 45400
Номер кредитної картки Віталія Васильвича Грабовського – 5168 7553 1246 9287

Дякуємо добрим людям!

Голова Громадської організації «Україна + Польща» А. Бідзюра, журналіст.Реклама у Нововолинську