Головна Корисне Нововолинські жИрналісти, або “Порядність не продається”

Нововолинські жИрналісти, або “Порядність не продається”

102
0

Останні 2 місяці я виношував загалом не новинку, але для Нововолинська нову ідею – створення в місті громадського телебачення, а 6 квітня анонсував і представив загалу цю затію. 

Виявляється, дарма: гарні ідеї необхідно швидко реалізовувати, бо ж не зовсім совісні спритники можуть перехопити! Уже через два (!) дні жИрналісти сайту, який прославився в нашому місті підтримкою однієї депутатської групи й відвертою цензурою, проводять… тестовий ефір! Ми тут-таки зберегли запис, на якому депутату міськради ці жИрналісти хваляться, що “запустять громадське раніше”. Раніше, ніж “НВІП”, який таке проанонсував.

[Відео видалено на прохання Руслана В.]

Це вже не перший приклад неетичного вчинку колег. На жаль, користуючись популярністю нашого ресурсу, вказані люди намагаються обдурити читача, обзиваючи свій сайт “Новим інформаційним порталом” і навіть (так, нахабство не має меж!) “Нововолинським інформаційним порталом”.

Шановні читачі! Вкотре дякую вам за те, що відвідуєте наш сайт, висловлюєте думки і робите його щораз кращим. Апелювати до колег не буду, адже досвід показує, що в цьому немає будь-якого сенсу. Думаю, ви зробите правильні висновки.Реклама у Нововолинську