Головна Новини Нововолинська На Волині з робочим візитом 13 квітня перебував кандидат на пост Президента...

На Волині з робочим візитом 13 квітня перебував кандидат на пост Президента України Петро Порошенко.

98
0

Кандидат на посаду Президента України Петро Порошенко відвідав Волинь – побував у Луцьку, Володимирі-Волинському та Ковелі. Поїздка по Волині тривала впродовж 13 квітня.

У Володимирі-Волинському кандидат Порошенко зібрав кількатисячний мітинг на головному майдані міста. Він розповідав про своє бачення майбутнього України та відповідав на питання володимирців. Петро Порошенко зазначив, що в українців були уже важкі часи, але вони показали здатність перемагати. Він переконаний, що всі стали жити в новій державі, мешканці якої з відповідальністю ставляться до неї.

Особливий наголос кандидат зробив на поверненні Криму. Він зазначив, що нова влада почне переговори щодо повернення вже з 1 червня. «Збереження єдності та соборності української держави – завдання, яке стоїть перед нами. Жодний клаптик української землі ми не маємо права віддати ворогу і загарбнику. Ми обов’язково повернемо Крим», – заявив Порошенко.

Порошенко заявив, що якщо у кілька разів збільшити видатки на армію, то за кілька місяців її можна зробити професійною. Порошенко зазначив, що 70% українців головною проблемою зараз вважають питання безпеки України. Крім того, переконаний кандидат, треба повернути строкову службу. Він сподівається перемогти у першому турі.

Джерело ВолиньPost.Реклама у Нововолинську