Головна Новини Нововолинська Завідувача дитсадка покарають за уроки англійської!

Завідувача дитсадка покарають за уроки англійської!

112
0

Впродовж 2011-2013 років у одному з дошкільних навчальних закладів Нововолинська матір’ю вихованки, яка не була працівником закладу, за згодою батьківського комітету надавалися платні послуги з вивчення дітьми англійської мови, інформує «Вголос» з посиланням на повідомлення прокуратури області.

Облпрокуратура здійснила перевірки навчального закладу згідно з дорученням Генеральної прокуратури України.

Прокурорська перевірка виявила, що плата за навчання становила 40 гривень на місяць з однієї дитини. Але про це не знали ні керівник дитсадка, ні управління освіти Нововолинської міської ради.

Кошти для оплати цих занять збирали батьки, тож в діях посадових осіб дошкільного навчального закладу та управління освіти Нововолинської міської ради відсутні ознаки складу кримінального чи адміністративного корупційного правопорушення.

Разом з тим, на усунення виявлених порушень вимог Закону України «Про дошкільну освіту» та прав дітей прокуратурою міста Нововолинська внесено подання начальнику управління освіти Нововолинської міської ради.

Згідно з результатами його розгляду незаконний збір коштів припинили, завідувача дошкільним навчальним закладом притягнули до дисциплінарної відповідальності. Також вирішується питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності посадовців управління освіти.

Інформаційне агенство «Волинські новини»Реклама у Нововолинську