Головна Новини Нововолинська Черговий тур Вищої ліги Волині з футболу: Іваничі та Нововолинськ сильнішого не...

Черговий тур Вищої ліги Волині з футболу: Іваничі та Нововолинськ сильнішого не виявили

92
0

Як і передбачали журналісти «ВолиньSport», черговий тур Вищої ліги Волині з футболу подарував кілька надзвичайно цікавих результатів. Суботній матч у Мар’янівці подарував зливу голів, пенальті та автогол. Словом, фрагменти гри сміливо можна вносити до телевізійних футбольних оглядів.

ЛСТМ спокійно забив вісім м’ячів та продовжує гонку лідером змагань із Боратина. А що ж «Ласка»? А вона ще більше пофестивалила у протистоянні з «Рожищами». Хоча протистоянням недільну зустріч назвати було важко. Нехай не ображаються на нас гості, але вони були, наче на тренуванні більш майстровитої команди. Вже в першому таймі рахунок був 6:0, а кінцеві 9:0 — тому тільки підтвердження.

Зате добре пам’ятали свій розгром у першому колі Ківерці, тому налаштувалися на Ковель на всі сто! «Колос» показав гідну гру. І це при тому, що з 15-ої хвилини господарі грали в меншості!!! Окремо треба зазначити, що суперники не жаліли одне одного і награли сумарно аж на 11 жовтих карток. Хоча у часовому відрізку 55-59 хв здалося, що «Ковель» на класі повезе три очки, адже Сергій Чапко оформив дубль. Та «колосівці», зціпивши зуби, спочатку на 76-ій скоротили (Олег Біднюк), а на останній Микола Глушаков довів публіку на стадіоні до екстазу!!! 2:2. Фото із матчу – Насті Заболотної.

Не змогли виявити сильнішого у надпринциповому дербі Іваничі та Нововолинськ. Понад те — вони навіть розпечатати ворота не змогли. Що ж, впертий рахунок підтвердив впертий статус поєдинку.

А от «Піддубці» цього сезону своїм запалом демонструють, що без нагород залишатися цього року не бажають. Здобувши перемогу 3:1 над Баківцями, команда із Луцького району ще більше відірвалася від Ковеля.

Джерело «Волинь Спорт».Реклама у Нововолинську