Головна Новини Нововолинська Футбол у Нововолинську: “Шахтар” – “Колос” – 4:7! Фото

Футбол у Нововолинську: “Шахтар” – “Колос” – 4:7! Фото

212
0

Наздвичайно результативний матч видали волинські “гірники” та “хлібодари”. Ніхто з уболівальників та фахівців і близько не передбачав такого рахунку. А почалося все дуже й дуже швидко. Вже на 2-ій та 8 -ій хвилині почало здаватися, що “Шахтар” пошматує “Колос” і не помітить, адже Бінюк та Бортнічук вивели господарів уперед 2:0, повідомляють журналісти «ВолиньSport».

Однак ківерецькі футболісти були кардинально іншої думки щодо цього приводу. Глушаков (14 хв) та дубль Подгуски (33, 42хв) повели команди на перерву вже за поереваги гостей 2:3. Не встигла секундна стрілка зробити повне коло, як Обертас відновив рівновагу – 3:3.

Проте фактично відразу вічнозабивний Подгуска (51 хв) знову виривається вперед 3:4. А тоді сталося те, що істотно вплинуло на подальший розвиток подій. Арбітр матчу Павло Столярчук засвітив перед “шахтарем” Черновим червоне світло, і господарі залишились вдесятьох.

Відразу після цього Ващук збільшив відрив 3:5. Нововолинець Грубій спробував своїм голом на 67 хвилині відновити інтригу 4:5, однак Подгуска (74 хв) та Лищук (85хв) встановили остаточні цифри в суддівському протоколі – 4:7.

Шахтар (Нововолинськ) – Колос (Ківерці) – 4:7 (2:3)
Голи: Бінюк Богдан, 2; Бортнічук Ігор, 8; Обертас Максим, 46; Груй Євгеній, 67 – Глушаков Микола, 14; Подгуска Сергій, 33, 42, 51, 74; Ващук Олександр, 62; Лищук Віталій, 85
Попередження: Бінюк Богдан – Бондарєв Валентин, Ващук Олександр, Дудко Максим, Чепура Юрій
Вилучення: Чернов Микола, 61 (Шахтар)
Арбітр: Столярчук Павло, асистенти арбітра – Попко Максим, Журибіда Володимир 4-й арбітр: Супрунюк Павло Спостерігач арбітражу: Онопріюк Віктор

Джерело: «ВолиньSport», фото: Настя Заболотна