Головна Новини Нововолинська «Службове відрядження» заступника міського голови до суду

«Службове відрядження» заступника міського голови до суду

98
0

Моїм опонентам майже ніколи не щастить. Тільки-но я прибув з товаришами до міського суду пішки, в якості свідка у адміністративній справі стосовно імовірного дрібного хуліганства заступника міського голови А.Сторонського, (нецензурна лайка у громадському місці), як майже відразу власною персоною на службовому автомобілі прибув і він сам.

Ну, якби на власному авто або на таксі, я б промовчав. А так, державний № АС 0222 АН на «Ланосі» купленому за гроші громади, і якого дуже добре видно на фото говорить, сам за себе.

Даруйте, але це авто не є вашою приватною власністю, Андріє Мироновичу! Поясню. У суді, по дрібному хуліганстві, заступник проходить чомусь, як фізична особа – цебто приватна. Не дивлячись, що обматюкав він нас у присутності свідків у свій робочий час, у приймальні міського голови зовсім не по-приватному. І будучи у неслужбовому статусі приїхав до суду не на приватному своєму автомобілі, а посадовому. Хоча, як мені видається, повинен був таки, на власному. Бо людина він далеко не бідна. Добровільно задекларував загального доходу за 2013 рік на суму 116 385 грн. В т.ч. і від медицинської практики – 19 956 грн. Видатки на один лише бензин для чотирьох службових авто у міськраді, складали у 2013 році 72 760 грн. А на обслуговування автомобілів у січні-квітні 2014 року було використано із міського бюджету іще 22 896 грн. Автомобілі постійно використовуються для поїздок по місту та в межах України – всі дані із відповіді міської прокуратури від 05.05. 2014 року, № 1280 вих-14.

Як трактувати поїздку до міського суду у своїх приватних справах на службовому авто? Я б сказав, що на відрядження це не тягне. Тоді на що? А на звичку до безкарності, через абсолютну відсутність контролю із боку громадських організацій та членів міської громади – так на мою думку оце називається.

У зв’язку із вище описаним виникає питання: а чи можна знайти у діяльності нововолинської місцевої влади хоч якийсь ну, хоч малюсінький і паршивенький, зачучверений та занюханий мікроскопічний позитивчик? Дуже сумніваюсь. Принаймні мені таке не траплялося. Ну, то що там, у суді? – запитаєте.

А нічого. Судове засідання перенесли у зв’язку із неприбуттям адвоката відповідача. На завтра. На вівторок 20 травня 2014 року, на 14:30 год. Хоч і не надіюсь на Вашу присутність, та все ж. Запрошую! 

Анатоль Бідзюра, журналіст газети «НВІП». НововолинськРеклама у Нововолинську