Сьогодні нам вдалося поспілкуватися із Костянтином Зінкевичем та Романом Мартинюком. Громадські активісти саме повернулися зі Сходу, де зараз перебувають бійці 51-ої окремої механізованої бригади (у її складі – й наші нововолинські хлопці).Про гостру нестачу засобів захисту, бойовий дух та будні воєнного режиму – в ексклюзивному інтерв’ю “НВІПу”:
Як і завше, хлопці просять про допомогу: не вистачає засобів захисту. Нещодавно активісти навіть придумали нову “фішку”: адресна допомога. Тобто ви можете допомогти синові, другу, знайомому, які перебувають на Сході – принести гроші/засоби захисту в пункт збору – і громадські активісти доставлять усе прямісінько до адресата!
Детальніше про потреби солдат – у матеріалі “Нововолинці на Сході потребують допомоги!”
Олександр Топорівський, Володимир Романовський