Головна Новини Нововолинська Рідні та близькі мобілізованих волинян перекрили міжнародну трасу!

Рідні та близькі мобілізованих волинян перекрили міжнародну трасу!

94
0

Жителі Любомильського району на Волині перекрили міжнародну трасу Київ-Варшава в селі Римачі поблизу пропускного пункту Ягодин, повідомляє кореспондент ТСН. Більше 200 людей, більшість з яких – матері та дружини мобілізованих солдатів, вимагають, щоб їх чоловіків повернули додому, а головне – вивели з району бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції.

Сьогодні до них долучились жінки з Нововолинська, які з самого ранку пікетували Нововолинський об’єднаний військовий комісаріат. Близько обіду активні мітингувальники, на власних авто, поїхали протестувати у Любомильський район.

Блокування траси почалося близько 8-ї ранку, до пікетувальників приїздив голова місцевої адміністрації, запропонував писати листи з вимогами до облради і міністерство оборони. Пізніше приїхав і комісар військкомату, який повідомив, що повернення мобілізованих солдатів поки не планується. Ротація можлива тоді, коли відбудеться плановий призов і призовники пройдуть необхідну підготовку. Але це може відбутися не раніше, ніж через місяць, а то й більше.

Заради того, щоб заспокоїти рідних та близьких солдат-волинян, які перебувають на Сході, у Волиньраді військовослужбовців пропонують вивести за межі зони бойових дій «для реабілітації», повідомляє інформаційне агенство «Волинські новини». Святослав Кравчук у депутатському запитанні до голів облради та облдержадміністрації просить підготувати звернення до керівництва Збройних сил України про тимчасове виведення військовослужбовців військової частини 2331 з району бойових дій для психологічної реабілітації.

Ця подія, яка відбулася, викликала шок у мешканців нашої області. Для того, щоб могли заспокоїтися матері, щоб можна було реабілітуватися військовослужбовцям, які перебувають у районі бойових дій, це буде нормальний хід“, – зазначив депутат. Він наголосив, що не йдеться про вивезення військовослужбовців, проте вони повинні залишити район бойових дій для того, щоб усіх заспокоїти. Святослав Кравчук просив керівництво області підготувати звернення до керівника ЗСУ.

Фото «Волинські новини»Реклама у Нововолинську