Головна Новини Нововолинська Волиняни на Сході: оперативна ситуація та списки поранених

Волиняни на Сході: оперативна ситуація та списки поранених

88
0

Оперативну інформацію нам повідомив активіст Костянтин Зінкевич, текст від першої особи.

Зараз відбувається транспортування поранених (7+1) з Донецька санавіацією до Києва. Все буде добре. Величезна подяка Наталії Поповій!
Також зараз наші хлопці Роман Мартинюк, Олексій Панасюк та Mykhailo Oksentyuk розвантажуються у 51-й бригаді.
За ці гроші, що здавали люди, ми придбали на заводі “ТЕМП” 30 бронежилетів, 4 шт. передали громадяни. Це куплено за гроші, зібрані у Володимирі та принесені у штаб Самооборони у Луцьку. Усі, хто здавав гроші на адресний броник (конкретному бійцю), можуть передзвонити до своїх солдатів і переконатись, чи дійшло. Броники вручені, а хто на виїзді, для тих залишили пакунки на командному пункті.
Знаю, що збір коштів йде у с. Березовичі, Старовижівському районі, Ратнівському, у Львові. Нововолинці вчора дали мені 37 800 грн. для “своїх” бійців та 3 шт. броників передали.
Також по дорозі надходили прохання від офіцерів придбати мішків для обладнання блок-постів (генерали тільки наказують, а виконувати наказ треба голими руками), запчастин та багато іншого. Я думаю, Роман Мартинюк, зробить великий фотозвіт.
Дуже допомагають Roman Sinicyn i George Tuka і під час пошуку потрібного товару у Києві і цінними передачами для 51-ї бригади. Великий об”єм передач долучили до нашого і цього разу.

Вчора я не хотів на емоціях коментувати відсторонення комбрига полковника Володимира Яцківа від командування.
Хочу сказати генералам… Цей комбриг завжди виконує накази. А ви хоч раз запитали, як він їх виконує?
Генерале, ти поцікавився, як виїхала 51-а бригада на схід, коли на не вистачало 900 !!! акумуляторів для колісної техніки, які усім народом купували?
Ти ходив по базару, просив по 2 кг цвяхів, збирав дистильовану воду по всьому регіону? Ти хоча б телефонну слухавку підняв, щоб попросити щось для армії у підприємців? Чи ти дзвониш лише до абонента, який по рангу “не ниже своего”?
Ти хоч знаєш, що автівки 51-ї бригади поремонтовані людьми безкоштовно? Лише запчастинами вкладено 300 000 грн. Що бронетехнику мусили цивільні ремонтувати?
Дисципліни, скажеш нема? Так, нема. А звідки їй взятись? Тиждень тому, як ти, генерале, приїжджав у бригаду, ти влаштував тренування на побудову блок-поста з усіма інженерними і саперними вимогами? Ні. Зате ти змусив 4 рази !!! переставляти “під лінійку” сотні автомобілів бригади, які стоять у місці дислокації.
То це Високе керівництво чи Самодурство?
Ти завіз води на блок-пости хлопцям? Ти лише даєш наказ про їх створення без лопат та мішків копійчаних. А якщо я по дорозі не куплю мішків? Якщо “Епіцентр” буде зачинений, і у мене в кишені не буде грошей, то до нас гроби ще їхатимуть?
Слухайте сюди, панове генерали. Якщо матері ще раз перекриють якусь дорогу або якось інакше виявлять свій ропач, я допоможу їм знайти ВАС ОСОБИСТО КОЖНОГО, в армії або вдома. Нехай матері і жінки самі з вами поговорять.

Я хотів би виставляти зовсім інші списки – грошових допомог, банківських переказів, рахунків та накладних… Гроші ж ідуть, з-за кордону в тому числі..
Але сьогодні ще покажу списки поранених та загиблих.
пуста клітинка – поки ще не знайдений 
На жаль, одну потрібно заповнити “загинув”- Шкрібляк Дмитро. Вічна йому пам”ять!
+ живий-здоровий
Хар – у лікарні Харкова
Дн – у лікарні Дніпропетровська
Дон- були у Донецьку, але як я сказав, зараз поранені звідти перевозяться до Києва.

Також вчора пізно увечері розстріляли медичну машину 51-ї бригади!!!
Загинув КУЗЬМІН ЛЮБОМИР.

Вічна пам”ять героям!
Смерть воргам!

Картка ПРИВАТБАНКУ – 4405 8823 1058 2352 на ім”я Деркач Ірини

для безготівкового перерахунку ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ:
Волинська обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану
р/р 26006055500199 в ПАТ “КБ Приватбанк”
МФО 303440 Код 20129977

рахуноку у Польщі:
Bank Zachodni WBK S.A. (BZWBK) Mykola Svystun, rach. 25 1500 1807 1118 0008 8636 0000
(IBAN) PL 25 1500 1807 1118 0008 8636 0000, (BIC) KRDBPLPW

UPD Ткачук Юрій, Олексюк Андрій, Іванчук Андрій, Вальчук Володимир, Кропива Василь знаходяться в Одесі у військовому госпіталі на Пироговській.

UPD 19:26: 6-й Матяш Віктор Реклама у Нововолинську