Головна Новини Нововолинська Два нардепи закупили для армії амуніції на 2,3 млн грн

Два нардепи закупили для армії амуніції на 2,3 млн грн

128
0
Народні депутати України Ігор Єремеєв та Степан Івахів за власний кошт купили 500 бронежилетів, біноклі, прибори нічного бачення та тепловізори для потреб українських військовослужбовців. Загальна вартість амуніції склала 2,3 млн грн.

Бронежилети та інше обладнання отримають військові  Волинської 51-ї механізованої бригади, бійці якої зараз несуть службу на Донбасі. Саме ця бригада зазнала значних втрат під час атаки терористів під Волновахою в ніч на 22 травня, тоді загинули 10 волинян.

Як повідомила прес-служба депутатської групи «Суверенна європейська Україна», куди входять 35 депутатів Верховної Ради, вони започаткували соціальну ініціативу «Збережи життя солдату». Основне завдання кампанії – забезпечити наших військових модернізованими засобами персонального захисту задля безпечного виконання завдань під час служби і успішного повернення додому. До ініціативи планується залучення відомих громадських активістів.

У рамках цієї ініціативи раніше уже закупили 50 бронежилетів найвищого ступеня захисту, радіостанцій та інших необхідних у побуті речей, якій передали військовослужбовцям ковельської частини сухопутних військ А2042. Окрім того, у березні депутати, що входять до “Суверенної європейської України”, перерахували на потреби Міноборони 16 млн грн.

Джерело: 

ZAXID.NETреклама у Нововолинськ