Головна Новини Нововолинська На Волині будуть робити бензин зі сміття

На Волині будуть робити бензин зі сміття

96
0

З кінця минулого року представники німецької компанії «ІНСІЛ» активно працюють з керівництвом нашого міста стосовно побудови заводу з переробки побутових відходів під назвою «Нововолинський Екотехнопарк». Про це інформаційному агентству «Волинські новини» повідомили у Нововолинській міській раді.

Питання діяльності майбутнього спільного українсько-німецького підприємства обговорили депутати міської ради на останній сесії. Зараз напрацьовуються варіанти щодо підбору земельної ділянки, працює робоча група з формування статутних документів.

Минулого тижня під час засідання громадської ради при Нововолинському міськвиконкомі відбулася чергова презентація цього проекту, в якій взяли участь депутати, директор німецької компанії Клаус-Хенінг Бек, партнери інвестиційної компанії «Базальт», голова правління «Українська некомерційна енергетична агенція» Сергій Кошарук, керівники шахтарського міста. Менеджер компанії «ІНСІЛ» Олександр Приходько мультимедійними засобами дохідливо і популярно представив проект, згідно з яким в майбутньому завод перероблятиме 25 тисяч тонн відходів у рік.

Найсучасніше підприємство, аналогів якому нема в Україні, з сміття вироблятиме бензин, солярку, бітум, а також холод для холодильних установок. У разі встановлення відповідного обладнання можна буде виробляти електроенергію. У перспективі також передбачено використання відходів міських очисних споруд водоканалу. Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков наголосив, що шахтарське місто зацікавлене в якнайшвидшому запровадженні цієї новації й сприятиме тому, аби проект був втілений у передбачені найкоротші терміни – 18 місяців.Реклама у Нововолинську