Головна Новини Нововолинська У трагедії під Волновахою винен генерал? (відео)

У трагедії під Волновахою винен генерал? (відео)

98
0

“Відповідно до наданої мені інформації, про критичність ситуації на 10му блок-пості біля Волновахи було інформоване усе вище керівництво. А саме: комбриг Володимир Яцків інформував свого безпосереднього керівника генерала Хомчака, командуючого ОК Південь”, – йдеться в пості громадського активіста Романа Мартинюка.

Волонтер 51-ої ОБМР пояснює:

“Військовослужбовці 51ОМБР щоденно налагоджували стосунки із місцевим населенням та районною владою. На відео перший заступник голови РДА нарешті дозвонився у штаб АТО та інформує слухача про те, що ситуація навколо згаданого блок-поста “накаляється з кожною годиною”. Однак генерал-лейтенант Хомчак, який останніми роками зробив карколомну кар’єру, стрибаючи по військових званнях із випередженням усіх мислимих військових норм, наказав командиру 51-ої ОМБР: “Ні кроку назад!” Пропоную цьому успішному генералу перед очима рідних загиблих пояснити тактичну та військову крайню необхідність функціонування вказаного блок-поста, який сьогодні пустує.
Жителі Волновахи знайшли мужність прибути на місце трагедії та принести вінки. Однак, жоден генерал ні Хомчак, ні Колесник, командувач ОК Північ, ні Пушняков, командувач Сухопутних військ України, ні інші причетні генерали, не мали мужності навіть прибути на похорон 17-ти солдатів та офіцерів! Ба, більше того, штаб ОК Північ ЗОБОВ”ЯЗАВ ПРИДБАТИ 17 ВІНКІВ, ЯКІ БУЛИ ПІДПИСАНІ ВІД ГЕНЕРАЛІВ – офіцерів саме 51ОМБР за власні (!) кошти. Такого цинізму у своєму житті я не зустрічав!”
Реклама у Нововолинську