Головна Новини Нововолинська У Нововолинських садочках дітей годували продуктами без документів

У Нововолинських садочках дітей годували продуктами без документів

186
0

У Нововолинську та Луцьку дітям продукти постачали фірми, які не мали відповідних документів. Про це стало відомо під час розширеного засідання колегії з приводу стану додержання бюджетного законодавства, у тому числі при здійсненні процедур державних закупівель та забезпечення реального повернення державі незаконно витрачених коштів, яка відбулася в прокуратурі області 6 червня.

Заступник прокурора області Олег Корецький повідомив про результати прокурорських перевірок.

Зокрема, у Нововолинську тендер на постачання продуктів виграла фірма «Вест Прод», яка не надала сертифікатів якості продукції. А торік вже були випадки постачання неякісних продуктів цим підприємством. Результати конкурсу скасували, а відповідальному посадовцеві виписали догану.

А у Луцьку прокуратура виявила випадки постачання продуктів харчування в дошкільні навчальні заклади без належних документів, які підтверджують їх якість. Жодних перевірок цих постачальників напередодні постачання контролюючі органи не здійснювали.

Також Управління освіти Ковельської РДА не налагодили постачання хлібобулочних виробів, тому хліб купували за батьківські гроші. А управління освіти Ратнівської РДА закрило очі на те, що переможець тендеру закуповував м’ясо в іншого учасника тендеру. Тобто виграла пропозиція постачальника-спекулянта. Подібні порушення прокурори виявили й у Горохівському, Камінь-Каширському районах.

Джерело: інформаційне агенство Волинські новини.реклама у Нововолинськ