Головна ЗМІ Волинських хлопців знову відправлять на блок-пости?

Волинських хлопців знову відправлять на блок-пости?

100
0

Наші джерела, наближені до керівництва Міноборони, ще не так давно повідомляли, що солдатів 51-ої ОМБР через трагедію під Волновахою “бояться чіпати”. Натомість бригада “переїхала” на полігон “Широкий лан”, що в Миколаївській області, для тренувань (деякі підрозділи, щоправда, відстояли бажання залишитися на сході; залишилися на блок-постах і бійці, прикомандировані до інших бригад).

Натомість сьогодні, за інформацією наших джерел, керівництво говорить про те, що солдати на полігоні тренуватимуться до 14 червня, далі їх відправлять на схід – на блок-пости. Тренування зараз проходять під наглядом генералів: хлопці нарешті мають можливість як належить випробувати зброю.

На полігоні знаходиться військовий комісар Нововолинського ОРВК Олександр Плужнік, працює медична комісія. За словами солдатів, додому відправляють лише з важкими вадами здоров”я; багатодітних батьків та тих, хто має одиноких близьких родичів, відправляють на службу ближче до домівки.

До слова, сьогодні сотні передач та бронежилетів на полігон привезли громадські активісти Роман Мартинюк та Михайло Оксентюк, подробиці – пізніше.

Олександр ТопорівськийРеклама у Нововолинську