Головна Новини Нововолинська Держава штовхає правоохоронців на злочини?

Держава штовхає правоохоронців на злочини?

82
0

Держава  не забезпечує навіть паливом для техніки представників правоохоронних органів, у тому числі СБУ. Все відбувається за власні кошти того чи іншого керівника. Наприклад, міліціонери змушені самі шукати кошти, щоб заправити службовий автомобіль, і тут я не говорю про звичайних інспекторів ,а про оперативників і т. д.

Все відбувається банально просто: треба їхати по оперативній необхідності – керівник дає вказівку, а заправити автомобіль опери мають самі. Справа тут в іншому! У працівника міліції. можна сказати,  мізерна заробітна плата, він дістане кожен раз з власної кишені  на заправку лв? Ні!

Тепер по факту! Відділ міліції належним чином не фінансується на, так би мовити, оперативні заходи, тому гроші доводиться шукати самому співробітнику особисто. Таким чином, він звертається по “допомогу”, наприклад, до тогож підприємця, валютчика і т.д., чи можливо навіть злочинця. Ви розумієте, що це таке і до яких наслідків це призводить?!! Думаю, пояснювати тут не потрібно. Скажу коротко: міліціонер стає заручником ситуації, взамін він виконує ті чи інші “прохання “спонсора”чи навпаки “кришує” його! Керівникові чи начальнику в цьому плані легко віддавати накази, його зад завжди прикритий!

Я прошу громадян нашого міста висловити свою думку щодо ситуації!

Я особисто вважаю, що держава сама спонукає і кидає представника правоохоронної системи на злочин!Реклама у Нововолинську