Головна Новини Нововолинська Нововолинці допомагатимуть дітям зі сходу

Нововолинці допомагатимуть дітям зі сходу

110
0

Місцеві підприємці дали старт чудовій благодійній акції: кожен, хто бажає допомогти біженцям, зможе залишити контакти і написати про допомогу, яку він готовий надати біженцям, у магазинах за адресою:

Магазин «СуперUA», бульвар Шевченка, 21,
з 9:00 по 20:00, неділя з 10:00 до 18:00

Магазин «Контрол-Z», вул. Нововолинська, 51-а,
з 9:00 по 18:00, субота – з 9:00 до 16:00

Магазини «Продукти для Вас»:м-н Шахтарський, 38; 15-й
мікрорайон, 15; смт Жовтневе, вул. Перемоги, 10, з 8:00 до 22:00

Для консультацій звертатись за вищевказаними адресами, або телефоном: 067-332-83-30 

Анкета виглядає так:

Рекомендації для тих, хто вже прочитав оголошення

1. Ви прочитали оголошення. Якщо вас воно не зацікавило – дякуємо, що прочитали.
2. Якщо у вас виникло бажання зробити дії, на нашу думку, які ведуть до миру та злагоди в Україні, – ознайомтеся, будь-ласка із зразком заповнення анкети. Якщо ви не знайшли можливості, по об’єктивним причинам реалізувати ваші бажання, ви можете ознайомити з ідеєю формування банку пропозицій людей, які, на вашу думку, мають бажання і можливість прийняти участь (не обов’язково, щоб вони жили у вашому місті). І цим ви дасте шанс їм цим скористатися. Це є також ваша допомога дітям і їхнім матерям психологічно відпочити, ближче познайомитися із культурою, звичаями дітей з других регіонів нашої єдиної України.
3. Завітавши за адресою, де заповнюються анкети, ви маєте можливість отримати бланк анкети, ознайомитися із зразком заповнення, задати питання персоналу, при потребі за вказаним телефоном отримати більш вичерпну консультацію. І, якщо у вами заповненій анкеті буде лише одна галочка чи одне слово – це також великий крок до порозуміння.
4. Якщо з поважних причин, вам важко підійти у вказані пункти, зробіть це по телефону – з допомогою координатора.
5. Діти зі східної України, які дізнаються, що ви їх чекаєте і готові допомогти, будуть вам за це вдячні, адже це їхнє прохання про допомогу.Реклама у Нововолинську