Головна Новини Нововолинська Нововолинський “УДАР” розпадається

Нововолинський “УДАР” розпадається

102
0

В розпорядження “НВІПу” потрапив унікальний документ: голова міської організації “УДАРу” написав заяву про вихід із лав партії.

Віктор Ромашевський повідомив нам, що причиною такого кроку є бунт волинських “ударівців”, тому більшість нововолинських партійців покинуть “УДАР”. Та сама ситуація в сусідньому Володимирі-Волинському, в районах області.
У четвер відбудеться так звана “перереєстрація” членів партії.Скидається на те, що “УДАР” візьме під своє крило вчорашніх регіоналів і тих, хто, користуючись високим рейтингом партії, спробує “воскреснути” в політиці.
Нагадаємо, що міська організація “УДАРу” – ті люди, які були найактивнішими під час подій Майдану: організовували поїздки, возили харчі, теплі речі ліки; хлопці першими на Волині організували допомогу в ремонті військової техніки для 51-ої ОМБР, що у Володимирі-Волинському.

Із Віктором Ромашевським сподіваємося зустрітись у студії “Громадське.тв_Нововолинськ” найближчим часом. Чекайте на анонси)

Олександр Топорівський

Стаття з сторінки Волинського Удару на фейсбуці, яка дещо розкриває суть того, що відбувається:

Шановні члени
Волинської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка»!

Завтра, 19 червня, відбудеться перереєстрація членів партії в області. В УДАРі розпочався тотальний розпродаж структури як в Київраді, так і на регіональних рівнях. 

В знак протесту, колишній голова обласної організації Юрій Савчук вийшов з фракції УДАРу у Верховній Раді, не змирившись з торгами чесним іменем організації, її прапором та інтересами Майдану.

За таку позицію Юрій Савчук був виключений з членів партії. Внаслідок цього, рішенням Політради «УДАРу» в ручному режимі було призначено виконуючою обов’язків голови обласної організації партії Куривчак (Фірко) Наталію Петрівну(на фото), яка раніше не мала жодного відношення до волинського УДАРу.

Усіх невдоволених членів партії ”демократичним” рішенням Політради та актив, який почав задавати питання було виключено зі структури.

Після нав’язування пані Куривчак на посаду голови обласного осередку, переважну більшість місцевих організацій обурив такий перебіг подій. У зв’язку із цим районні організації саморозпустилися, а їх керівники та члени вийшли з партії.

На превеликий жаль, усе те, що створювалося руками гідних ударівців на теренах Волинської області зрадливо перетворюють у Закрите акціонерне товариство”УДАР”, з метою перерозподілу влади в області.

Волинська обласна організація ПП «УДАР Віталія Кличка» застерігає:

усі, хто не буде голосувати за призначення Куривчак Н.П. головою обласної організації партії «УДАР», цю перереєстрацію не пройдуть та автоматично будуть виключені з рядів партії. 

Натомість, усі, хто має достатньо коштів і бажання купувати місця та займатися ”дерибаном” під прапором УДАРу можуть долучитися до діяльності пані Куривчак, яка входить до команди колишнього губернатора Бондаря(на фото) й успішно пройти процедуру перереєстрації.

Шкода, друзі, але політика УДАРу виявилась не менш корупційною та брудною, ніж політика Азарова, Януковича і т.п.
Проте час змін настав і народ вже не надуриш!
Слава Україні!Реклама у Нововолинську