Головна Новини Нововолинська Скандал у Володимирі: військових знову обдурили!

Скандал у Володимирі: військових знову обдурили!

98
0

Повідомляє активіст Роман Мартинюк:

Під воротами 51ОМБР в місті Володимир-Волинський знову скандал! Близько 40 чоловік особового складу, яких привезли додому із Миколаївського полігону Широкий Лан нібито для демобілізації загнали в автобус та намагаються знову відправити у Східні області в район АТО! До військової частини прийшли рідні та близькі солдатів, демонструють десятки довідок, які підтверджують право військовозобовязаних бути демобілізованим! Однак рішення прийнято – вчора оголосили – усіх відпустять додому, сьогодні наказ – сідайте в автобус!!

Доки триватиме таке відношення до людей зі сторони української армії?! Коли вже накази, від яких залежить життя людини будуть послідовні та відповідальні?! Як може служити солдат Украіні, якщо генерали так цинічно та нахабно брешуть усім, видаючи суперечливі накази?!

Шкода дивитись на майора Якімкова, т.в.о. командира бригади, який залишився “старшим” у Володимирі! Батькі готові його розірвати!

Не уявляю, чим сьогодні закінчиться це протистояння? Я переконаний, що саме ЗМІНИВШИ ПІДХІД до солдатів та офіцерів ми могли б зібрати якісне військо. Горе Україні…Реклама у Нововолинську