Головна Новини сайту Волонтери просять для наших солдатів… пироги

Волонтери просять для наших солдатів… пироги

158
0

Бойове завдання для наших господинь: у четвер волонтери їдуть до наших хлопців на схід, тому ресторан “Шахтар” приймає пироги з ягодами в необмеженій кількості. Про ідею розповів Роман Мартинюк на сторінці в соцмережі:

Традиційно у цей четвер плануємо виконати черговий рейс маршрутом Захід-Схід із Володимира через Київ у напрямку Дніпропетровськ-Дачне-Курахово-Маріуполь.

Особисті передачі для військових, які базуються на цьому напрямку будемо приймати в таких точках:

місто Нововолинськ, колишній ресторан Шахтар, магазин Хасана
(тільки в середу 15-18год)
тел.067-446-63-44 (Валерій)

Прохання в передачі збирати найнеобхідніші речі – одяг, взуття, форму, білизну, засоби гігієни, інші особисті речі. Передачу обов’язково слід якісно і надійно запакувати та підписати:

ПіБ одержувача 
Телефон одержувача 
Назву підрозділу бійця
Останнє місце дислокації 
Зворотні контакти – звідки і від кого відправлена передача, номер телефону відправника.
Передачі, оформлені неналежним чином буває важко або взагалі неможливо передати. 
Також просимо не передавати громіздкі та важкі речі, воду, картоплю, продукти, які швидко псуються, крихкі або скляні речі.
Звертаємося до усіх небайдужих – наші солдати потребують Вашої допомоги! Хлопцям надзвичайно потрібна свіжа та ціла військова форма, насамперед штани!! у необмежених кількостях! А також берци, майки, футболки, білизна, шкарпетки, рушники! Просимо усіх, хто може – придбайте речі, запакуйте та передайте це все для солдатів 51ОМБР.
Дуже актуальними в умовах війни є розгрузки. У місті Луцьку активісти налагодили випуск простих і надійних розгрузок для військових. Обов’язок із реалізації та виробництва добровільно взяв на себе Vadym Kurylovych, тел. 097-176-06-66. Орієнтовна вартість 220 грн.
Важливим залишається питання забезпечення військовослужбовців бронежилетами. Відомо, що Мінооборони України розмістило багатотисячне замовлення на заводі ТЕМП3000, що у Ворзелі, біля Києва.
http://temp3000.com/ 
Саме тому, цей завод припинив відпускати свою продукцію іншим клієнтам, зокрема активістам з Волині. Резервним варіантом обрано бронежилет “Патріот”, виробництва фабрики бронедверей 
http://dveri.com.ua/articles/Chehol_bronejilet_Patriot.html
Роздрібна вартість мінімальної комплектації близько 300$. У випадку замовлення значноі кількості із гарантією прямої поставки військовим (перепродаж виключається) виробник готовий надати суттєву знижку. Сподіваємось, що вартість одного бронежилета буде менше 3000грн. 
Із коштів, зібраних на придбання бронежилетів Панцир, вартістю 2100(1900)грн було зроблено передоплату для придбання 100шт бронежилетів Патріот. Після успішного виконання складеного замовлення, будемо пропонувати людям можливість придбати саме цей бронежилет. До цього моменту кошти на бронежилети приймати не можемо. Різницю вартості бронежилетів пропонуватимемо покрити індивідуально після отримання бронежилета Патріот.
Із хороших ідей – народилася пропозиція напекти нашим хлопцям свіжих пирогів! 
У місцях прийому передач із великим задоволенням приймемо від господинь свіжі запашні пироги, які слід запакувати у тверді картонні коробки! Вірю, що бійці кожного блок-поса, кожного батальйону із радістю та задоволенням посмакують свіжими пирогами із ягодами!! 
Картковий рахунок для внесення фінансових пожертв для потреб 51 ОМБР:
ПРИВАТБАНК 4405 8823 1058 2352 на ім`я Деркач Ірини Андріївни 
Тут статистика по картці
http://cardstats.com.ua/event/2
Кошти жертводавців витрачаються на фінансування подорожі тривалістю понад 2500км, придбання радіостанцій, розгрузок, електротоварів для облаштування блок-постів тощо. Волонтери гарантують порядність витрачання коштів. реклама у Нововолинськ